Skocz do zawartości
Andrzej58

(S) Sarcophyton

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam kilka szczepek sargo zamocowane na malych skalkach 4 szt. wielkosci od ok. 4-5cm oraz 4 szt wielkosci ok 6-8cm. (podluzne bo szczepki sa z samoistnego podzialu z duzego sagro) bardzo dlugie polipy ok 3cm clark eksplatowal je jako ukwialy. tak wyglada mamusia : http://akwarium.sklep.pl/fotki/displayimage.php?pid=115&fullsize=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena?? a moze sie wymienisz na pompe atman?


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...jaka cenka za większe i za mniejsze...priv

Otrzymałem 25.08.08....spore sztuki...już wystawiają polipy...jestem zadowolony w 100%...

Pozdrawiam ...szerokiego , głębokiego...


tel.kon. 503-344-343 520 l słodkiego i odpalone solniczki...144x60x30,2 x 80x40x45,70kg LR,30kg LS,Tunze 6025,6045,6060,6100 ,VorTech MP40w,sea clone 100,Apf600,2x150W+2x54W,2x(3x24 W),trochę bajerów na profilux'ie...w planach 600 l i 450 l na jednym stelażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry pompy atman mnie nie interwesuja he sam mam na zbyciu ale male szczepki jak w opisie 25zl.. duze 40zl... najlepiej z okolic wa-wy to dowioze transport za jakas szczepke :(:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...wiad. na priv..


tel.kon. 503-344-343 520 l słodkiego i odpalone solniczki...144x60x30,2 x 80x40x45,70kg LR,30kg LS,Tunze 6025,6045,6060,6100 ,VorTech MP40w,sea clone 100,Apf600,2x150W+2x54W,2x(3x24 W),trochę bajerów na profilux'ie...w planach 600 l i 450 l na jednym stelażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostaly sie trzy szczepki dwie w opisie jako wieksze ok 6cm (owal)oraz jedna mala szczepka okragla ok 3-4cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostały się dwie szczepki mala i wieksza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczepki wystawione sie juz skonczyly ostatni dwie zamowione ... mam jeszcze ze 20szt ale za male rosna jako samosiejeki (szybkie przyrosty juz maja dlugie polipy) te co wystawialem z samoistnego podzialu sargo..

poczta Polska nie wysylam korali bo to dziadoska firma paczka piorytetowa moze dojsc 14 tego dnia bo po 14 tu mozna dopiero reklamowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)narazie te co rzucilem na forum juz sprzedane..odebrane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pozostaja kurierowie ale ze wzgledu na fakt iz moja zona ich organicznie nie znosi sam preferuje poczte. :)

Naczelnikiem urzedu we wsi jest siostra kolegi z podstawowki :)

Sprawdzona na xeni egipskiej i sinularia dura metoda jest zapakowanie do 2 l zakrecanego pojemnika po soczku i wyslanie priorytetem w poniedzialek rano. Z Lublina byl we wtorek po poludniu. Na wsiach ludazie naprawde sie staraja nawet jak pracuja na poczcie.

Przesylki za pobraniem na koszt klienta tez jakby lepiej chodzily (przetestowane) bo w koncu forse poczta dostranie po wykonaniu uslugi a nie z gory.

W kazdym razie ja tam do wrzesnia powiedzmy poczatku pazdziernika jestem chetny na mala sadzoneczke sarco. Potem niestety jest za zimno na takie siupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej sprzedane roliczone odebrane...!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.