Skocz do zawartości
nowy_zarażony

maly wavebox:)

Rekomendowane odpowiedzi

heh, mam jeszcze wakacje i kombinuje troche z banikiem:tongues

Zaczelo sie od zabawy marea 6000. Wlaczanie i wylaczanie, kilka prob i woda sie buja:clapping. Potem doszla automatyczna dolewka od Witka i... Efekt widac na filmie:D Jezeli ktos chce w HD chetnie wysle na mail:)

http://www.wrzuta.pl/film/ixFLniwoui/wavebox_diy_by_nowy_zarazony

pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ci tam tak trzeszczy ?

ty przy tym zasypiasz?

:-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe trzeszczy i to jest jeden problem. Kolejny to ile taka instalacja wytrzyma:D Zlozone tylko do testu,teraz chodzi normalnie.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - tylko czy ta merea nie padnie jak tak będzie włączana / wyłączana?

Dasz trochę więcej szczegółów?

I jeszcze jedno jak zrobiłeś tą półkę na szczepki :)

BTW. Pomożesz mi z tym magnezem? http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=17204&n=last#bottom

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej szczegolow? hmm... Myslalem ze na filmie wszystko widac:)

Tak wiec najpierw trzeba recznym wlaczaniem i wylaczaniem rozbujac wode. Kiedy po przeciwnej stronie baniaka niz pompa, woda opada, trzeba wlaczyc pompe. Kiedy woda sie rozbuja podlaczamy szybko pod dolewke i hula:)

Prawdopodobnie padnie szybko wirnik lub przekaznik w dolewce. Jak juz pisalem to byl tylko eksperyment, przed zakupem tunze 12v i podlaczeniu pod profiluxa. Czysta ciekawosc:)

Chemikiem nie jestem

pozdrawiam jjablonski, ale na miare mojej wiedzy odpowiedzialem w twoim watku, choc moge sie mylic:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowo zarazony,calkiem niezle to wyglada a trzeszczy bo to marea,one chyba tak wszystkie maja przy wlaczaniu,jakbys dal tunze 6045 nie bylo by trzaskow i zgrzytow...ja zastanawiam sie nad kupnem resuna,mam dosc tych pomp w akwa,tylko zastanawiam sie czy nie jest za silny w sumie to czasami 15000l/h w akwa troche ponad sto litrow bo panela nie licze...nigdzie nie moge znalezc wzmianki o resunie w stu litrach,nie boje sie cyrkulacji bo lubie silna ale boje sie przelania...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowo zarazony,powiedz cos wiecej o tym resunie,pisza ze ma od 2400 poprzez 6000 do 15000l/h...czytalem gdzies ze mocno dmucha.Jak Ty to widzisz w akwa trocheponadstulitrowym...??...Chce go upchac nisko za skalami.W tej chwili mam 2300l obieg dwa razy marea 2400 i tunze 6045,wiec duzo tego.Myslisz ze zalatwie sprawe jednym resunem,ewentualnie schowam ten tunze gdzies obok za skaly...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do troche ponad 100l jest ok. Lepiej go dac z przodu, korale dobrze reaguja na zmienne plywy, a za skalke wrzucic druga pompke.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.