Skocz do zawartości
bibo

wrocław czy ktos ma do sprzedania xenie lub inne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jest ktos z okolic wrocławia kto ma na zbyciu xenie, lub jakies inne zwierzeta morskie.

Tak sie sklada ze ciezko jest we wrocławiu kupic morskie zwierzeta , a nie wszyskto i nie zawsze oplaca sie kupic przez internet

pozdrawiam lukasz


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Jeśli możesz to podaj gg i tel do siebie. We Wrocławiu jest krucho ze sklepami, awaryjnie to Galeria Arkady. By zredukować koszty przesyłki zamawiamy zbiorowo z kolegą KGB, albo jeśli "szef" da, to ktoś jedzie w kierunku Zabrza, albo Poznania i dokonuje zbiorowych zakupów.

Pozdrawiam


297l + 180l, eksperyment 2x250W + 2x39W, cyrk: koralia 4 i 2x3, obieg Eheim 1260, odpieniacz Blau Aquaristic model? + AM 2500sl, LR 37kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibo ja będę w środę wieczór we wrocławiu (stawiamy z kolegami z GSA stoisko na zoobotanica) mogę ci wziąć szczepki capnelli, więc możemy się spotkać w środę wieczorem jak będziesz je chciał lub w jakoś na samych targach (jakoś ją w wiaderku przetrzymam albo w zbiorniku gdzieś umieszczę)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam trochę clavularjii róznej,siluari za grosze,a xenii ile uniesiesz za free-J.Góra


150/50/60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz za propozycje

Filavandrel wyslalem tobie na maila informacje itp.

dzieki Filip za propozycje ale , bardziej chodzi mi o to ze samemu chce zobaczyc co kupuje

przesylka to jedno a drugie to zobaczenie towaru na wlasne oczy , ale bede pamietal o Was jak cos bede zamawial

Tomek -nemo chetnie kiedys wpadne do ciebie po xenie dziekuje bardzo chlopaki

pozdrawiam lukasz


akwarium 100x50x60 300litrow HQI 70 W i 4x T5 39 W, odpieniacz beast400P 60KG zywej skaly,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.