Skocz do zawartości
nupel

mam talent

Rekomendowane odpowiedzi

też słyszałem jak to możliwe ze taka dziewcznka ma taki głos


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyćwiczony, to prawda, fałsze się też trafiły, ale najlepsza w tym była interpretacja i wypowiedz tej dziweczynki, że lubi śpiewać "o czymś".

A Chylińska w tym programie to porażka, jak chce wyrazić emocje musi sięgnąć po przekleństwa, jej zdania są w pełni przewidywalne (no bo jak nie nauczyć się 3-4 wypowiedzi powtarzanych w kółko).

Jak na razie to po pierwszym programie następne sobie odpuszczę.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta dziewczynka nie powaliła na kolana choć nie twierdzę, że nie zrobiła wrażenia. Nie oglądałem od początku ale szczęka mi opadła przy dwóch kolesiach co robili "gimnastykę baletową" czy jak to się tam nazywa. Generalnie program jak dla mnie nudny i chyba nie zostanę jego fanem.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program do kibla, Chylińska pełna żenada, natomiast jak słuchałem tej małej to mnie się siakoś takoś gardło ścisnęło...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam program jak to program majacy na celu "lansowanie" mlodych talentow.Nie moge patrzec jak mala,na pewno utalentowana dziewczynka stoji na scenie z numerkiem na piersi i juz od dziecka upadla sie nie wiedzac jeszcze o tym...Chylinska,jak to Chylinska,zawsze jest soba i zawsze jest spontaniczna...to ze mowi prostym jezykiem nie pszeszkadza mnie wogole,wrecz przeciwnie,ciesze sie ze umie polaczyc swa prace z zabawa i wykonywac ja w miare bezstresowo...nie wymagam tez od niej jakis wspanialych przemow,gdyz Chylinska jest muzykiem i ma dobrze grac a nie mowic.Jakby Chylinska nauczyla sie w jaki sposob mowic tak by zadowolic wiekszosc sluchaczy,nie miala by czasu na granie.Chylinska jest dla mnie wspaniala vocalistka,ktora pokazala juz nie raz co potrafi...daj Boze tej malej dziewczynce sily i zrozumienia muzycznego biznesu jaka ma krytykowana Chylinska a na pewno zrobi cos wielkiego...amen...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zauważcie że dzisiejsze programy rozrywkowe mają na celu zrzeszenie jak największej ilości widzów i fanów jest to ogromna machina reklamowo marketingowa z której korzyści czerpią różne środowiska, począwszy od polityki a skończywszy na podwórku.

Sukces ma zapewnić pewien schemat który zarysował program "Idol" czyli egzotyczne pod względem charakteru jury oraz nieprzewidywalni uczestniczy, i tak mamy w składzie trzy lub czteroosobowym jury - osobę o anielskim usbosobieniu do życia nie koniecznie znającym się na "sztuce", osobę profesjonalistę i oczywiście kogoś kto będzie zupełnym przeciwieństwem do pierwszych dwóch, czyli kogoś kontrowersyjnego szalonego najlepiej z "ciętym" językiem. Taki schemat przyciąga widzów którzy oczywiście to akceptują, jury składające się kilku nudziarzy udzielających wskazówki już dawno odeszło w zapomnienie.

Więc nie powinno nas dziwić ani zaskakiwać jak usłyszymy jak ktoś z jury mówi do 11 letniej dziewczynki "jesteś zaje..." i efekt zamierzony zobaczcie sami uczestniczymy w tym w tym ja ;))nawet na forum morskim rozmawa się o tym więc cel został osiągnięty a jakimi kosztami to już druga strona medalu.

i na koniec mała dygresja do @Iceberg, piszesz

"....Nie moge patrzec jak mala,na pewno utalentowana dziewczynka stoji na scenie z numerkiem na piersi i juz od dziecka upadla sie nie wiedzac jeszcze o tym..."

wolę patrzęc na takie "upadlenie" niż na młodzież i dzieci którzy są w inny sposób upadlani .......

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceberg, trochę nie rozumiem Twojego podejścia do sprawy. Dlaczego uważasz że ta mała się upodliła? Masz dzieci? Zresztą nieważne. Druga sprawa to Chylińska. Po pierwsze gdyby była jak piszesz wspaniałym muzykiem i super wokalistka to nie miałaby czasu siedzieć w jury jakiegoś bzdurnego programu bo zajmowałaby się muzyką. Moim zdaniem miała swoje 5 minut tylko w czasie kiedy wziął ją pod swoje skrzydła (gejowskie bo gejowskie ale napewno profesjonalne) Skawiński za czasów ONA, z tym że te 5 minut dawno już minęło i teraz nie ma zbyt wiele do zaoferowania jeśli chodzi o muzykę. A co do luzu to chyba nie zauważyłeś różnicy pomiędzy prawdziwym luzem który prezentuje np. Skiba czy Muniek Staszczyk od pozy luzaka pod publiczkę jaki prezentuje np. właśnie Chylińska...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylińska pod publiczkę eee mnie to pie pasuje , Ona taka jest . Godząc sie na taki program ( z czegoś trzeba żyć a i doświadczenie ciekawe , mam nadzieje , ze robi to jednorazowo) pewnie musi walić trochę ściemy. Ale i tak wg mnie jest sobą w 70-80% co jak na TV to bardzo dużo. Dlatego jej reakcje są imo prawdziwe , raczej spontaniczne. Zupełnie rozwaliła mnie na łopatki w trójce w "prywatnej kolekcji" i nie tylko mnie, słyszał ktoś? . A co do jej wysławiania, to potrafi się wysłowić.. wystarczy przeczytać jej kilka tekstów w prasie. Ma swój "styl" bez owijania i widać , że ma coś do powiedzenia z branży i nie tylko. Jak dobrze że oglądałem F1 nie u siebie i później uraczono mnie powyższym "programem";)

pozdr.. A co do innych luzaków imo co najmniej im dorównuje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tylko tej Chylińskiej tam nie było... Poniża ludzi, błaźnie się i nic pozytywnego do tego programu nie wnosi...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.