Skocz do zawartości
grzybsonik

[S] TURBOFLOTOR 1000 BLUE

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam odpieniacz TURBOFLOTOR BLUE 1000 kupiłem go niedawno od grzegorz.p ale kupuje też TURBOFLOTORA 1000 ALE ZE ZŁOŻEM ZRASZANYM http://www.aqua-medic.de/seawater/pl/11/Turboflotor%20Blue%201000%20A/

tel 509-184-846

zapomniałem napisac że zmieniłem pompe z 1200 na AQUABEE SERII UP 2000 l/h i ma przedłużke do rgulacij kubka

można zobazyc jak pracuje tu http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=17335

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grzybsonik :

Sprzedam odpieniacz TURBOFLOTOR BLUE 1000 kupiłem go niedawno od grzegorz.p

zapomniałem napisac że zmieniłem pompe z 1200 na AQUABEE SERII UP 2000 l/h i ma przedłużke do rgulacij kubka

można zobazyc jak pracuje tu http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=17335

odpieniacz jest juz u mnie, wiec zgodnie z zasadami forum Targowisko, niniejszym o tym informuję

niestety sprzedający, Pan Artur, zapomniał także napisać, że pompa ma pęknięty wlot wody, odpieniacz ma poklejone dno komory reakcyjnej (a telefonicznie wyjaśniono mi, że jest pęknięte TYLKO mocowanie odpieniacza przy śrubie) oraz jest także połamany zawór regulujący wpływ wody do odpieniacza; to oczywiście nie są najistotniejsze usterki dla pracy samego urządzenia, natomiast za brak zgodności stanu rzeczywistego z opisywanym - negatyw i ostrzeżenie dla przyszłych klientów Pana Artura


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę tylko wyjaśnic że kolega martinnew wiedział o pęknięciu nawet wysłałem mu filmik nagrany podcas pracy odpieniacz i widac nanim to pęknięcie.Natomiast kolega grzegorz.p może podwierdzic że pęknięte jest tylko mocowanie i zostało przezniego sklejone silikonem i silikon rozmazany jest na dnie kubka i dlatego martinnew pisze o pęknięciu kubka a o zaworze wpływu wody niewspominam ponieważ ten odpieniacz niema takiego. Dziwi mie tylko jeden fakt że odpieniacz dotarł do kupującego 03,10,2008 a dziś jest 07,10,2008 i dopiero po 4 dniach zauważył to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow,sprzedajac ten odpieniacz pisalem WSZEM I WOBEC co jest z tym urzadzeniem,przy dnie kubka mieszcza sie dwa otwory na sruby regulacyjne aby ustawic w miare "w pionie" odpieniec,tam wlasnie umiejscowione bylo malutkie

pekniecie ,ktore szerzej podkleilem specjalnie,to urzadzenie jest z akrylu,i krecac tymi srubkami morzna by nieswiadomie owe pekniecie poszerzyc, urzadzenie sprzedalem z orginalna pompa [igielka 1200L/G],natomiast ten odpieniacz ma tylko zawor [niebieskiego koloru-jesli dobrze pamietam] regulujacy wysokosc wody w odpieniaczu ,pozdrawiam forumowiczow


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.