Skocz do zawartości
Zatorek

Targowisko

Rekomendowane odpowiedzi

A możeby tematy z "targowiska" nie pokazywałyby się w głównym oknie. Aktualnie nie chcę nic kupić ani sprzedać i przedzieranie się wśród gąszcza ogłoszeń w poszukiwaniu nowych postów staje się upierdliwe, tymbardziej, że jest ich coraz więcej. Jeżeli mnie nie ma kilka godzin przed kompem, to ciekawe dyskusje mi umykają. Sprzedający, kupujący zawsze się odnajdą z konkretną transakcją, wchodząc chociażby w "Targowisko" ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wejść do konkretnej sekcji tematów i tam łatwo odnaleść ciekawe dyskusje . Dla mnie np. ciekawy jest dział targowisko;)

pozdrawiam Darek


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, tylko muszę wchodzić do każdej sekcji z osobna a tak mam wszystko na wierzchu. A, że cały czas się uczę to wszystkie dyskusje są dla mnie interesujące z wyjątkiem targowiska ;) A może dałoby się gdzieś z boku targowisko wcisnąć? Tylko mnie nie atakujcie, bo ja tak sobie luźno wyskoczyłem, nie żebym chciał za ten pomysł ginąć ;)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak @Zatorek,na stronie głównej robi drugie all.... a wartościowe tematy umykają w gąszczu ogłoszeń

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niech ogłoszenia będą płatne np. 1 pln brutto płatne przez sms??

A tak szczerze stosunek ogłoszeń do innych topiców robi się 1=1 a to nieco drażni.

No i jak już o takich sprawach mowa to można by wyeksponować nieco galerie:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mohamed mnie tez się podoba targowisko ale jest go już za dużo, przynajmniej na głównej. To się już robi forum "targowe". A w opisie "Targowiska" stoi jak byk napisane "Podziel się lub wymień z kimś na szczepki korali, ryby, itp." a nie ściągnij sprzęt ze Stanów, Niemiec itp. zarabiaj i zaśmiecaj forum. I nie mam nic przeciwko temu, że ktoś chce zarobić tylko jak na mój gust to się robi juz niesmaczne.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście popieram Zatorka , właściwie targowisko to oddzielny dział i łatwiej sprawdzić zawartość jednego pod kątem zmian, niż przeszukiwać wszystkie pozostałe szukając ciekawych nowych tematów. Oczywiście tu jeszcze powinien zabrać głos właściciel forum (pod względem możliwości i chęci takowych zmian ;]) , bo w przypadku braku takiej możliwości niema po co rozkręcać dyskusji na ten temat ;)

pozdrawiam

Marcin Kloc


http://youngdes.pl/  Grafika Komputerowa dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NRD i NRF (polaczonych) jest zalozone osobne (nie forum) tylko taki dzial "Targowisko" gdzie za oddanie ogloszenia trzeba wlascicielowi "forum" zaplacic. Sprzedawane sa pakiety na ogloszenia np:4 ogloszenia za 1 Euro lub 40 ogloszen za 10 Euro itp (w cenie jest tresc ogloszenia i 3 zdjecia). Podaje sie swoj nr. telefonu lub Email i reszta transakcji odbywa sie bez otwartych dyskusji, na plaszczyznie prywatnej. Wlasciciel tego zamieszania pilnuje, by nikt nie dal 41-go ogloszenia bez uprzedniego zaplacenia (przekaz z konta na konto), ale tez nie ma nic do powiedzenia, co mozna zglaszac do sprzedazy lub kupienia, mimo ze sam prowadzi sklep.

Moze takie rozwiazanie by komus pasowalo?;)

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja zauważyłem, że coś z tym działem jest nie tak ;) Kilka osób prowadzi tu po prostu "działalność handlową" stąd coraz większa ilość ogłoszeń ;) Postaramy się tą "komercję" "wyciąć" i może to troszeczkę pomoże:)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram postulat @Zatorka, w momencie kiedy ilosc nowych tematow na targowisku zbliza sie lub przekracza 50% wszystkich tematow jakie pojawiaja sie na liscie nowych od ostatniego logowania przegladanie , dla osoby ktora kupnem sprzedaza nie jest zainteresowana , robi sie klopotliwe.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.