Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Nowa era zabawek

Rekomendowane odpowiedzi

He he pół roku temu kupiłem sobie takie bo po prostu nie mogłem nie oddać hołdu ludziom z działu marketingu którzy zrobili z robaków całą gałąź przemysłu i sprzedają to za gruby sos :)

Akwa Sea-Monkeys-On-Mars jeszcze stoi na mojej połce i wesoło w nim pływają ostatnie 3 "małpki morskie".

I pomyśleć że się przerzuciłem z małpek morskich na 112L akwa rafowe :) - a jedynie wcześniej miałem stado gupików ze 20 lat temu. Do odważnych świat należy :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły tekst z aukcji:

"Serdecznie polecam. Kup dla dziecka lub dla Swojego szefa (wreszcie będzie miał się czym zająć i kogoś polubi).":):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam:)

http://www.sea-monkeys.com/

Ktoś wie gdzie to kupić w Polsce?? (już wiem: http://merlin.pl/Sea-Monkeys-Zestaw-startowy_The-Amazing-Live-Sea-Monkeys-Inc/browse/product/206,448338.html#fullinfo) W stanach jest to żywa zabawka dla dzieci, a z opisu wynika że jest to opatentowana hybryda artemii, dużo większa i dłużej żyjąca (2 lata nawet). Myślicie że to pic na wode, czyli zwykła artemia? W akwa bez ryb (jak moje) mogłoby być co oglądać dodatkowo dzięki nim, a dla rybnych mógłby buc niezły, uciekający przysmak. Jeśli dzieciaki są w stanie to rozmnażać w szklance wody... Obejrzyjcie stronkę (ciężko się czyta bo napisane do małych dzieci :huh: ) są np. pokarmy typu drożdże plus spirulina, paczka jaj to 3$ całe. W akwa bez odpieniacza może dałyby radę żyć bez dokarmiania planktonem. Dorosłe podobno zjadają glony z powierzchni wszelakich!? Może hodowla tego będzie dużo łatwiejsza niż zwykłej artemii?

Mnie zaciekawiło. Może kupię później, poczekam aż podrosną i puszcze do solniczki:D

edit: http://www.sea-monkeys.com/html/shoponline/detail_ca.html

:rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Chyba najlepiej zamówić przez net. Pierwsze słyszę o czymś takim:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.