Skocz do zawartości
Filavandrel

videorelacja z Aqua Zoo - Düsseldorf

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostkę podrzucam :)

wczoraj robiłem w kasetach z kamery porządek (jakieś 50 sztuk przeglądałem co na nich jest bo jak zwykle brak opisów na pudełkach :D) i znalazłem z 2006 roku materiał nagrany w Aqua Zoo - Düsseldorf, nagrywane to było w czasie wakacji a sprzęt to taka mała kamerka używana u mnie jako awaryjna - miałem ją może 2 tygodnie wtedy i było to nagranie testowe :D

pomontowałem i tutaj wrzucam :D

Autor: Filavandrel

Miejsce nagrania: Aqua Zoo - Düsseldorf

Nagranie (2006) i montaż (2008 ): Filavandrel

Dane: ok 31 minut, video XviD, audio MP3, , 400x240 (16x9) - 215 Mb plik spory ze względu na jakość (ostrość, brak pikselizacji itp itd)

zajawka ok 1 min (1 Mb): http://www.vsv.com.pl/filmy/aquazoo2006.rmvb

całość 215 Mb: http://www.vsv.com.pl/filmy/aquazoo2006.avi

aquazoo2006.jpg

opis: ok 1/2 filmu pokazuje akwaria morskie, reszta przechodzi przez akwaria słodkowodne, chrupki (owady :D), płazy, gady i kilka ssaków :D


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że nadajesz się na kamerzystę :) Ściągnąłem filmik, pooglądałem i jestem pod wrażeniem. Naprawdę ładna relacja i kawał dobrej roboty. Jakość też bardzo dobra tak więc wypada podziękować (sam się czasem bawię w obróbkę filmów i wiem ile to pracy):D Pozdrawiam

P.S.

Wierzyć mi się tylko nie chce - no jak mogłeś trzymać to w "szufladzie" tyle czasu i nie udostępniać tu na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zbyszek_dev ja pracuje jako kamerzysta i montażysta :) tylko to było kręcona taką malutką amatorską kamerką dlatego się huśta czasem ostrości nie trzyma itp itd (działał tam full automat :D), normalnie pracuje kamera gdzie mogę ustawiać wszystko samemu od szybkości migawki, przez przysłony a na ostrości i kilkunastu innych parametrach kończąc :D a leżało bo zapotniałem :D a cały montaż trwał może z 45 min :D


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sprawa. fajnie sie oglada :)


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie działa mi ten większy plik


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam te kodeki

link adsyła mnie do pustej strony, pierwszy link działa normalnie

ale być może to sprawka visty


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal viste to shit link działa normalnie


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie wina Visty, ja mam standardowa instalacje visty i film dziala OK


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny film :),widać ten fach w ręku :kapelusz


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny materiał :)


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super!! Prosimy o wiecej takich flimow!!


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.