Skocz do zawartości
Yoka

[S] mini Red Dragon 5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do sprzedania 3 tygodniowa pompe mini Red Dragon 5000. Sprzedaje poniewaz jako jedyna cyrkulacja jest odrobinke za mala i zmieniam na 6500.

cena 1100PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.mam pytanie o pompe bo jestem zainteresowany nia,napisz mi czy ona jest bardzo glosna bo teraz mam am 3500 i nie da sie normalnie wytrzymac,i czy cena jest oststeczna.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ gregor.gg

Nawet się nie zastanawiaj tylko kupuj - za tę cenę nie znajdziesz lepszej i nigdzie. Co do głośności - mam 3 red dragony i nawet ich NIE słychać :) Obawiam się tylko, że do Twojej wielkości akwa to będzie też "na styk" z wydajnością (jeśli będzie jako jedyna).

@ Yoka

Jeśli to co masz w stopce to prawda (wielkość akwa 98L) to aż wierzyć mi się nie chce, że jesteś niezadowolony z tej wielkości pompy Royala :) No chyba, że masz spływ zrobiony rurą fi-50mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gregor.gg

pompa jest bezglosna, praktycznie nie wydaje dziwekow, nie wibruje, nie powoduje wibracji zbiornika.

@Zbyszek_dev

akwarium ze stpki juz dawno nie istnieje, a splyw zrobiony byl z zapasem rura 40mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwuję

priv


akwarium 576L, sump 148L, DSB, ok 80kg skały, oswietlenie T5 8x80W ATI, BK250, spsy, lpsy, miękkie i rybki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.