Skocz do zawartości
apofis

Szklarze z Poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie czy orientujecie się kto w poznaniu oprócz AM klei i wierci otwory w akwa ?

Jakiś szklarz w miarę dobry który zna się na rzeczy.

za info z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.dzięki zadzwonię!!

czy jeszcze jakiś kontakt? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odgrzać wątek.

Obiecałem panu Powelskiemu że jeśli wykona swoją robotę dobrze, zamieszczę kilka słów o tym właśnie w tym wątku.

Nie jest to reklama jego osoby gdyz wiem że niektórzy mogą nie być zadowoleni z jego pracy.

Pan Powelski jest dobrym fachowcem w moim odczuciu. Widziałem akwaria szwartak, apofisa i słyszałem opinie thcskiby oraz jeszcze kogoś nie pamiętam. Widziałem jakie błędy poczynił w klejeniu akwariów. Mam na to radę. Każdy szczegół trzeba z nim dokładnie omówić - dokładnie - oraz posłuchać się jego rad odnośnie niektórych technologii - przecież wykonawca sam wie w czym jest dobry a w czym nie.

Dla mnie wykonał akwarium 250 l - kostkę 80x80 x 60 h ze szkła opti white - nie z chińskiego (w tym miejscu cenzura) i jakość spoin jest idealna. Nie ma ani jednego pęcherzyka, czy ubytku. Szkło jest po prostu piękne. Komin dobrze sklejony a otwory tak jak chciałem i takie jakie chciałem.

Polecam tego pana ale uwaga:

Żeby być zadowolonym z jego pracy naprawdę trzeba samemu wszystko obmyślić, słuchać się co on ma do powiedzenia i naturalnie wymagać jakości. Tak w tym jak i w innym przypadku - od tego czy innego fachowca - nigdy nie przyjąłbym półproduktu. Albo jest wykonane dobrze albo wcale. Później nie rodzą się wątpliwości a wszystko jest cacy tak jak planowane.


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odgrzać wątek.

Obiecałem panu Powelskiemu że jeśli wykona swoją robotę dobrze, zamieszczę kilka słów o tym właśnie w tym wątku.

Nie jest to reklama jego osoby gdyz wiem że niektórzy mogą nie być zadowoleni z jego pracy.

Pan Powelski jest dobrym fachowcem w moim odczuciu. Widziałem akwaria szwartak, apofisa i słyszałem opinie thcskiby oraz jeszcze kogoś nie pamiętam. Widziałem jakie błędy poczynił w klejeniu akwariów. Mam na to radę. Każdy szczegół trzeba z nim dokładnie omówić - dokładnie - oraz posłuchać się jego rad odnośnie niektórych technologii - przecież wykonawca sam wie w czym jest dobry a w czym nie.

Dla mnie wykonał akwarium 250 l - kostkę 80x80 x 60 h ze szkła opti white - nie z chińskiego (w tym miejscu cenzura) i jakość spoin jest idealna. Nie ma ani jednego pęcherzyka, czy ubytku. Szkło jest po prostu piękne. Komin dobrze sklejony a otwory tak jak chciałem i takie jakie chciałem.

Polecam tego pana ale uwaga:

Żeby być zadowolonym z jego pracy naprawdę trzeba samemu wszystko obmyślić, słuchać się co on ma do powiedzenia i naturalnie wymagać jakości. Tak w tym jak i w innym przypadku - od tego czy innego fachowca - nigdy nie przyjąłbym półproduktu. Albo jest wykonane dobrze albo wcale. Później nie rodzą się wątpliwości a wszystko jest cacy tak jak planowane.


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-mail do niego można prosić ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-mail do niego można prosić ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greggal@wp.pl


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greggal@wp.pl


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki....Heh miałem już go zapisanego w książce adresowej :nono


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki....Heh miałem już go zapisanego w książce adresowej :waving


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem o firmie skorpion http://skorpion.poznan.pl/


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem o firmie skorpion http://skorpion.poznan.pl/


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy wybór i rezultat jest na tym forum.

Założyłem temat w którym pokazałem próbki szkła opti white. Forumowicze na podstawie zdjęć i przekrojów szkła stwierdzili że skorpion robi akwa opti ze szkła gorszej jakości. Dlatego postanowiłem wydać o 200 zł więcej i zamówić opti ze szkła które jest opti.

Jeśli ktoś zakłada akwarium ze szkła float to pewnie ich oferta nie jest zła choć w wycenie byli drożsi niż AM.

Ponoć pewnien pan z Jarocina ma jakiegoś szkalarza.


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy wybór i rezultat jest na tym forum.

Założyłem temat w którym pokazałem próbki szkła opti white. Forumowicze na podstawie zdjęć i przekrojów szkła stwierdzili że skorpion robi akwa opti ze szkła gorszej jakości. Dlatego postanowiłem wydać o 200 zł więcej i zamówić opti ze szkła które jest opti.

Jeśli ktoś zakłada akwarium ze szkła float to pewnie ich oferta nie jest zła choć w wycenie byli drożsi niż AM.

Ponoć pewnien pan z Jarocina ma jakiegoś szkalarza.


250 full opti (80x80x45) / tunze 6045 / RO + DY / Sump 85 - czeka na zalanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej gorąco polecam firmę skorpion brałem u nich już 4 solniczki solidne wykonanie dokładne wiercą gdzie i jak potrzeba i przede wszystkim cena bez konkurencyjna


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej gorąco polecam firmę skorpion brałem u nich już 4 solniczki solidne wykonanie dokładne wiercą gdzie i jak potrzeba i przede wszystkim cena bez konkurencyjna


W budowie 60x60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.