Skocz do zawartości
LUK4344

prawie koralia

Rekomendowane odpowiedzi

z całym szacunkiem dla kolegi shmitpl za taki numer na miejscu dystrybutora pamp koralia pozwałbym go do sądu

zapomniałem linka dac:clowning

edit Rebciu:

Jak ktoś będzie chciał to znajdzie na allegro - tu proszę linków nie dawać.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi??

[edit]

Jeżeli chodzi o to zdanie :"Pompa JVP102 jest sprawdzoną alternatywa dla pomp Hydor Koralia, Tunze." to chyba nic nie wywalczyliby w sądzie.

Przecież Merc może byc sprawdzoną alternatywą dla Bumera, Play dla Plusa itp.

Ja nie widzę nic niewłaściwego w tej aukcji. No chyba, że chodzi o coś innego.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o zdjęcia pompy koralia u poku zdjęcia sun suna


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. I jeszcze podciągnąłbym to pod naciąganie i wprowadzanie w błąd klienta.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem z czego tyle zabawy masz ,reklama porównawcza jest jak najbardziej zgodna z prawem , wiec do sadu nikt nikogo nie poda . Jeśli chodzi o prace korali i jvp to nie ma żadnej różnicy między tymi pompami .

e* no zauważylem teraz to zdjecie , ale zdjęcie duże to juz jvp wiec nie ma draki żadnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad B :

Ja nie rozumiem z czego tyle zabawy masz ,reklama porównawcza jest jak najbardziej zgodna z prawem , wiec do sadu nikt nikogo nie poda . Jeśli chodzi o prace korali i jvp to nie ma żadnej różnicy między tymi pompami .

e* no zauważylem teraz to zdjecie , ale zdjęcie duże to juz jvp wiec nie ma draki żadnej

Jest coś takiego jak "prawa autorskie"


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ok.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda Rebciu fotki sa własnością konkretnej osoby czy tez firmy , mi chodziło raczej o piewrwsza częsc wypowiedzi , gdzie dopuszczona jest reklama porównawcza w edytowaniu nie napisałem . Pompy pracują cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeżeli się sprzedaję już trochę takich rzeczy to czy nie można zrobić sobie własnych fotek :)


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś takiego jak - celowe wprowadzanie osoby kupujące w błąd. Przy zdjęciach Koralii nie ma informacji o tym, że właśnie jest to koralia i osoba kupująca myśli, że jest to pompa z aukcji. Różnice konstrukcyjne są bez problemu widoczne na tych zdjęciach.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice właśnie są mało zauważalne , praktycznie jedyne co rzuca sie w oczy to czerwona kulka w korali , przy jvp z magnesami tp praktycznie tylko po tej kulce je odróżnisz na szybko bez wnikliwego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc do dziś myślałem, że to są zdjęcia SunSuna. I nawet nie zdziwiło mnie, że na jednym zdjęciu są przyssawki a na innych magnes, bo jest napisane "...Pompa w wersji z mocowaniem magnetycznym !!!", czyli, że są dwie wersje i to jest ta "wypaśniejsza". Generalnie rzadko daję się zrobić w balona. Koledze smithpl się udało ale mam nadzieję, że nie jest z tego dumny.

I ciekawe czy kolega się tu odezwie?

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tak,

Wojtek, ale co ci da wstawione malo profesjonalne zdjecie zrobione aparatem?

Napisz do wiekszoci sklepow akwarystycznych aby porobili fotki produktow sprzedawanych w sklepie zamiast wstawiac fotki od producenta... - zastanow sie.

Rebciu, miales w rekach pompy sunsun JVP101B/JVP-102B? Widac chyba nie.

Roznice konstrukcyjne nie sa widoczne na tych fotkach,

leza przede mna obie pompy najnowszy SunSun i Koralia 2.

Wiec prosze, nie opowiadaj bajek i nie wprowadzaj sztucznego zamentu.

Dodatkowo zadne z ujec nie informuje ze to jest/lub nie Koralia, oraz "specyficzne" roznice sa tu akurat nie widoczne (oprocz wspomnianej stopki, ktora de facto byla przez czesc partii taka sama jak koralii)

Zgadnijcie dlaczego sa tak male roznice? I gdzie je robia de facto.

Po trzecie w zadnym miejscu ogloszenia nie ma informacji ze jest to Koralia,

jedynie zawarta jest reklama porownawcza do produktow konkurencyjnych.

ale to trzeba czytac ze zrozumieniem.

Po czwarte jak juz szukacie taniej sensacji i nie mozecie spac z powodu czerwonego koloru stopki na zdjeciu to zmienie fotke na oryginalna sunsun.

Kolego Zatorek, pompy sa z mocowaniem magnetycznym, tak jak napisane jest w opisie, fotka jest pogladowa.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę, że sprzedajesz pompy SunSun, a pokazujesz zdjęcia Koralii. Argument w stylu - sklepy korzystają przy sprzedaży ze zdjęć dytrybutora czy producenta jest w tym momencie bez sensu.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po czym wiesz ze na zdjeciu to koralia?

prosze o konkret, po tym wirku kolorowym?

Jezeli wczesniej tego zdjecia nie widziales w informacjach o Korali to nie wiesz ze o ten produkt chodzi.

po czym stwierdzasz ze to koralia?

bo prawe zdjecie przedstawia pompe na CZARNEJ nozce a nie jak koralia czerwonej

a lewe to grafiki a nie zdjecia, nigdzie na fotce tez nie ma tez ani loga ani opisu.

Rebciu uwziales sie na mnie czy co, nie mozesz wytrzymać tygodnia aby sie czyms do mnie nie przyczepic?

10 lat pracujesz w reklamie piszesz jakbys od wczoraj to robil, a moze nie w reklamie wizualnej?

Ja swoja firme mam w podobnej branzy jakies 12lat i tez co nie co wiem. Tuz po tym jak zamknalem poprzednia.

"Prawa autorskie" do czego? tej fotki? :) j.w.

Jak pracujesz w reklamie to nie musze ci chyba tlumaczyc.

Czy to po prostu taki syndrom Polaka, gosc cos robi i trzeba mu dokopac?

Na koniec dodam iz fotka tez byla zapożyczona z jakiejs strony Web w opisie SunSun'a.

Jednak nie przypuszczalem ze tak licznemu gronu "zyczliwych" tak bardzo nie podoba sie ta fotka...

Mam nadzieje tylko ze tak samo "walczycie" ze zla konkurencja w innych obszarach reklamy i wytaczacie procesy bankom za reklamy zawyzonych porcentow za lokaty lub firma gsm za reklamy mijajace sie z prawda lub podpisywana umowa...

Podsumowujac ta ciekawa dyskusje, wystarczylo dac znac, zmiana fotki to nie problem.

Te pompy same bronia sie na rynku wiec nie trzeba ich chować za fotki innego producenta.


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przy odrobinie przyzwoitości powinieneś umieścić informację, że na zdjęciach jest Koralia.

To, że pompa jest na magnes to wiem, bo wyczytałem to z opisu.

Nie można było napisać np. "Pompa wygląda identycznie jak ta Koralia na zdjęciu." Choćby dla swojego spokoju?

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem.

Nie przypuszczalem ze fotka BEZ INFORMACJI ZE TO KORALIA nie da Wam spac i to uzyta w calkiem dobrych intencjach.

Z tego co piszesz to zrozumiales tresc ze to SunSun wiec w czym twki zniesmaczenie...

Znalazles w tresci informacje ktora sugeruje iz produkt jest podszywany pod inna marke?

Dla swietego spokoju, wystarczylo napisac PW i fotke moglbym zmienic bez bicia piany.

No ale wtedy nie mozna by zrobic kolejnej pokazowej chlosty na forum wiec nie mialo by to sensu..


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

Jednak nie przypuszczalem ze tak licznemu gronu "zyczliwych" tak bardzo nie podoba sie ta fotka...

Mam nadzieje tylko ze tak samo "walczycie" ze zla konkurencja w innych obszarach reklamy i wytaczacie procesy bankom za reklamy zawyzonych porcentow za lokaty lub firma gsm za reklamy mijajace sie z prawda lub podpisywana umowa...

Nie chodzi o to czy się fotka podoba czy nie. O co chodzi napisałem powyżej.

Jeżeli chodzi o inne obszary reklamy to byś się zdziwił jaki potrafię być upierdliwy. A procesu Ci nikt nie wytoczył i nie wytoczy, chyba :) Zresztą łatwiej "walczyć" z Tobą niż z Prezesem banku lub firmy gsm, bo jesteś pod ręka :)

Ja osobiście wcale nie chcę Ci dokopać, cieszę się, że masz inwencję, chcesz zarobić. Każdy chce. Ale róbmy to uczciwie, z szacunkiem dla klientów. Takie drobnostki jak ta sprawa ze zdjęciem, w przyszłości może się odwrócić przeciwko Tobie.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mimo duzego zaangazowania w kwestie akwarystyki morskiej, dzieki niektórym osobom po prostu chce sie ..... .

Myslalem ze grupa osob zajmujaca sie tym hobby to tacy troche "wybrani" w akwarystyce, niestety jest jak wszedzie.

Niestety w kwestii obrocenia sie to napewno bedzie to z inicjatywy jakis "zyczliwych" osob.

Na szczescie na forum jest jeszcze sporo warotsciowych ludzi.. co jeszcze pociesza...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

Z tego co piszesz to zrozumiales tresc ze to SunSun wiec w czym twki zniesmaczenie...

Nie wiem już jak Ci to inaczej wytłumaczyć.

smithpl :

Dla swietego spokoju, wystarczylo napisac PW i fotke moglbym zmienic bez bicia piany.

Na pisanie PW było już za późno, bo o fotkach dowiedziałem się dopiero na forum, więc piana już była ubita :)

smithpl :

No ale wtedy nie mozna by zrobic kolejnej pokazowej chlosty na forum wiec nie mialo by to sensu..

Myślę, że nikt nie chciał Cię chłostać tylko zwrócić uwagę żeby uważać co się zamieszcza w internecie i tyle.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja będę tym życzliwym - lepiej zmień to zdjęcie:)

Nie uwziołem się na Ciebie tylko lubię rozmawiać otwarcie i szczerze.

Ty wyskakujesz tu z jakimiś teoriami - że niby co się dzie w reklamie? Napisz bo w sumie nie wiem o co chodzi. Ja opłacam abonament w pewnej firmie i mam dostęp do kilkuset tysięcy licencjonowanych zdjęć 24h/dobę. Jak mi czegoś brakuję to sam dane zdjęcie robię.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu,

powiem ci wprost, otwarcie i na forum - NIE CHE MI SIE Z TOBĄ GADAĆ.

Jak dla mnie masz za niski poziom do prowadzenia z toba dyskusji, wstrzymywalem sie aby to napisac bo nie lubie sie klucic i robic sobie wrogow i wole dyplomatycznie zalatwiac problemy.

Mozesz mnie za to zbanowac, usunac konto, what ever - ty tu rzadzisz...


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zaś haja. A może to przesilenie jesienne. Moderatorzy, naprawdę zastanówcie się nad sekcją "Awantury" :)

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smithpl po pierwsze - nie chcesz gadać to nie gadaj. Po drugie - nie ja jestem autorem wątku i nie tylko ja tu napisałem, że sachowałeś się "niestosownie" z tym zdjęciem. Po trzecie - z jakiego powodu Ci nerwy puściły? Co takiego w tym ostatnim poście napisałem?

i po czwarte - za obrażanie innych dostajesz ostrzeżenie.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko upomnę że na pudełku sun suna też są fajne fotki i przy odrobinie starań można ich użyć :) ,nawet jest na allegro aukcja kolesia który zrobił fotki pudełka ładnie obrobił w pierwszym lepszym programie i jest ok


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.