Skocz do zawartości
Cetus

Szafka - stolarz - Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja robiłem taką szafkę u stolarza na ulicy Józefów (numeru nie pamiętam ale jakieś 300m od Rzgowskiej po prawej stronie).

Mebelek ma już ponad rok i jak narazie nic z nim się nie dzieje. Co prawda dość drogi gościu i niezbyt terminowy :/ ale coś za coś( zdolności ma niezłe ). Możesz sobie zadzwonić jak chcesz 512439788 lub 0426468552 - pan Przybysz.

Pozdrawiam

Marcin Kloc


http://youngdes.pl/  Grafika Komputerowa dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki baniak planujesz ale jesli więcej niż 150 to zastanów sie raczej nad stelażem, a szafki robi gościu z giełdy akwarystycznej, mieszka w Rzgowie jak poszukasz w necie to znajdziesz na niego namiar


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisal luk stelaz jest ok zwłaszcza ze masz male dziecko


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście zdecyduję się na stelaż. Później można sobie ładnie dopasować płytami wygląd zewnętrzny.

@Czerest

skąd wiesz, że mam małe dziecko?

Pozdrawiam,

Cetus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to w innym wątku:)

Zrób stelaż z doswiadczenia wiem bo mam dwujke bączków jeden 4 drugi 2 latka i wiem co sie dzieje przy akwa:)

Pozdrawiam

Czerest


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czerest

spostrzegawczy jesteś. Możebyś tam ocenił to co zamierzam założyć. Czy się ten sprzęt nada do czegoś?

Pozdrawiam,

Cetus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne jeśli chcesz to słuze swoja wiedzą jak masz jakies pytania dawaj na GG moj nr 8938103


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.