Skocz do zawartości
Foo lszklo

Przebudowa zbiornika na system ZEOvit

Rekomendowane odpowiedzi

Przejscie na ZEOvit

--------------------------------------------------------------------------------

Witam was:strutinWlasnie skonczylem przebudowe w akwa musialem usunac ze zbiornika 170 kg zywego piachu i 30 kg zywej skaly.Myslalem na poczatku ze to bedzie latwe ale okazalo sie trudne:O_oplanowalem odessac dsb ale nie wyszlo i jednak musialem wszystko wyjac ze zbiornika zajelo mi to 12h.Pomogli mi wtym YOKA I IREK chcial bym im serdecznie podziekowac za pomoc:clappingWlasnie dzisiaj przyszedl nowy samp i juz go podlaczylem i jest ok Jestem bardzo zadowolony,i tak zaczela sie moja przygoda z systemem ZEOvitem POZDRAWIAM Folszklo(L):kapelusz


180x60x60 SPS PROJECT 26-04-2009 BioPelletes 08-03-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczantku
bendzie
jusz
podlonczylem
Litości kolego:shocking pomijam brak polskich znaków, ale jesteś POLAKIEM więc pisz po POLSKU!!!:)_o

Pozdrawiam

seb

Ps. Powodzenia na ZEOvitowej drodze :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakami!!!!!!!!! Z duzej litery!!!!!!!!!!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani: czy aby nie z wielkiej litery a nie z duzej? :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Foo lszklo :

Przejscie na ZEOvit

--------------------------------------------------------------------------------

Witam was:strutinWlasnie skonczylem przebudowe w akwa musialem usunac ze zbiornika 170 kg zywego piachu i 30 kg zywej skaly.Myslalem na poczatku ze to bedzie latwe ale okazalo sie trudne:O_oplanowalem odessac dsb ale nie wyszlo i jednak musialem wszystko wyjac ze zbiornika zajelo mi to 12h.Pomogli mi wtym YOKA I IREK chcial bym im serdecznie podziekowac za pomoc:clappingWlasnie dzisiaj przyszedl nowy samp i juz go podlaczylem i jest ok Jestem bardzo zadowolony,i tak zaczela sie moja przygoda z systemem ZEOvitem POZDRAWIAM Folszklo(L):kapelusz

powodzonka i koniecznie informuj nas o efektach:) Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakieś informacje w przyszłości jak wrażenia z Zeovitowej przygody:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.