Skocz do zawartości
Szymon

Wspomnienie lata

Rekomendowane odpowiedzi

Za oknem pierwszy śnieg, trzeba skrobać szyby w samochodzie, a jeszcze nie tak dawno.....:) Wstawiam kilka fotek, wstawiajcie swoje, moze śnieg stopnieje:)

890-lato1.jpg

890-lato2.jpg

890-lato3.jpg

890-lato4.jpg

890-lato5.jpg

890-lato6.jpg

890-lato7.jpg

890-lato8.jpg

890-lato9.jpg

890-lato10.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę doczekać się wiosennych wypraw na okonie i szczpaki:)

P.S.

Widać,że Gosi nie biorą:),myślami jest już w pizzeri:D


500 L. sps'y + 1200 L.szczepkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...achhhh, moje góry:love

1701-sciemniamy-profesjonalnie1.jpg

Ja nie żałuję każda pora roku ma swoje uroki:)

Zdrówko

Marcin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj..oj...Szymon - no i po co wywoływałeś wilka z lasu ? :)

2628-img_1.jpg

2628-img_2.jpg

2628-img_3.jpg

2628-img_4.jpg

2628-img_5.jpg

2628-img_6.jpg

2628-img_7.jpg

2628-img_8.jpg

2628-img_9.jpg

2628-img_10.jpg

ehh... wspomnienia:) No i są miejsca do których się chętnie wraca... Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek_dev- gdzie tak ładnie ?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ R@F@L

To Egipt - Sharm El Sheik - zatoka Shark Bay z widokiem na wyspę Tiran (po jej drugiej stronie Arabia Saudyjska :) Piękna słoneczna pogoda, piękna rafa, krystalicznie czysta woda ... etc.

To miejsce :

2628-sunrise2 sat.jpg

Ten hotel :

2628-sunrise1 sat.jpg

Jeje naprawdę ładnie (skoro byłem w tym samym miejscu 2 raz) :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jest szkoda lata...:) Na początek kilka słów celem wprowadzenia :) W tym roku po raz pierwszy odwiedziłem mazury, wstyd się przyznać, ale to prawda:blush i ze szczerym sumieniem mogę powiedzieć że kto nie był tam jeszcze, niech żałuje... Mazury mają w sobie jakąś taką magię, trudno to wytłumaczyć, ale mają to coś, ulotny, niepodrabialny klimat, moim zdaniem w naszym kraju tylko bieszczady moga się z nimi równać i mimo że mieszkam nad morzem to twierdzę że do pięt mazurom nie dorasta. Tam nikomu się nigdzie nie spieszy, wszyscy mają usmiech na twarzy i to nie taki "pod publiczkę" tylko szczery, prawdziwy... No i przede wszystkim ten luz, luz totalny, nie na pokaz, nie telewizyjny tylko prawdziwy... Oprócz akwarystyki i wędkarstwa mam jeszcze jednego konika - motoryzację. Ktoś może powiedzieć że to płytkie, lanserskie i dziecinne, też tak kiedys myślałem, ale zweryfikowałem swoje poglądy... Sam nie wiem co mnie w tym pociąga, miłość do konkretnej marki, zamiłowanie do kręcenia silnika na czerwone pole, benzyna we krwi? Dochodze do wniosku że wszystko po trochę, ale przede wszystkim chyba ludzie, grupa ludzi których łączy to co dla faceta chyba jest najważniejsze czyli wspolna pasja! Tak samo jak z akwarystyką... Siedzenie do rana przy piwie i pieprzenie o pierdołach które dla "normalnego" człowieka, nie sa warte tej chwili dla której warto poświęcić czas, zatrzymać się... A ja od dawna wyznaję zasadę że, tak jak śpiewał [*] Rysiek Riedel - "W życiu piękne są tylko chwile", bo tak naprawdę ważne sa tylko te chwile, przyjaciele i wspomnienia, poza tym jest szare normalne życie, pogoń za kasą, i bez tych chwil nasze życie byłoby nudne i szare... Dość smutów, czas na foty :) jak juz pisałem w związku z moją motoryzacyjną zajawką, kilka razy w ciągu roku spotykamy się ze znajomymi, za każdym razem w innym miejscu Polski, po to zeby sie "zresetować" pogadac o "pierdołach" i przy okazji zwiedzić kawałek kraju. W tym roku na zlot letni obraliśmy sobie Mazury :)

Tak nas przywitały:cisza, zielono, i słonecznie1367-1.jpgteraz kilka fotek dla "czających te klimaty" (już ja wiem kto to :) )1367-2.jpg1367-3.jpg1367-4.jpg1367-5.jpg1367-6.jpg1367-7.jpgMikołajki, ja, moja żona i córcia (w brzuchu :) )1367-8.jpgwidok z Wierzy ciśnień w Giżycku1367-9.jpgKwatera Hitlera w Gierłoży "Wilczy Szaniec" to trzeba zobaczyć!1367-10.jpgmoja żona podobnie jak ja do "normalnych" nie należy :)1367-11.jpgByło również dokarmianie dzikich zwierząt :)1367-12.jpgA pewnego dnia po sniadaniu, po czwartym piwie, tak około 10 rano narodził sie pewien plan...1367-13.jpgpo kolejnych kilku przystąpiliśmy do jego realizacji...1367-14.jpg1367-15.jpg1367-16.jpgpo jego wykonaniu postanowiliśmy obudzić dumnego właściciela, który z pewnym zaskoczeniem ujrzał swój rydwan nieco upiększony1367-17.jpg1367-18.jpgale jak widać zbytnio się tym nie przejął i przyjął to "na slipy" :) tym bardziej że późniejsze usuwanie malunków uskuteczniało kilka dziewcząt dość skąpo odzianych i w niezbyt suchych podkoszulkach, oj było na co popatrzeć :)1367-19.jpgZaliczylismy również zdobywanie pewnego wzgórza o olbrzymim znaczeniu strategicznym dla nas (był stamtąd najlepszy widok :) )1367-20.jpga w drodze powrotnej mieliśmy nie lada przygodę - ratowanie Golfa który sie zapalił od wadliwej instalacji gazowej, przy okazji taka uwaga że gaśnice półkilogramowe które zazwyczaj wozimy nadają sie do zgaszenia... peta. 1367-21.jpgtu po minucie z dumnym właścicielem montujemy mówiąc delikatnie odwrót1367-23.jpgtu dosłownie dwie minuty później1367-24.jpgi jeszcze na koniec jedna fotka na potwierdzenie słów że "alkohol zbliża ludzi" :D1367-25.jpg

Oby do lata kochani, lato jest fajne :D

Postanowiłem dodać coś jeszcze, tak dla "złagodzenia obyczajów" i by potwierdzić że Rysiek Riedel [*] wiedział o czym śpiewa... Taki mój "motyw przewodni" w życiu, czasem warto się zatrzymać... Wiem że sa tu tacy którzy również "czają ten klimat" :D ciekawe czy zadziała zasada "Uderz w stół, a nożyce się otworzą" :)

http://zen11.wrzuta.pl/audio/2ez8aKvdId/dzem_-_autsajder

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche katujesz tymi Mazurami. :)

Jak pomysle, ze jeszcze pol roku trzeba czekac... :)

Gdyby to cos dalo, to juz bym zaczal snieg odgarniac w tym kierunku.

Do zobaczenia na szlaku!:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@seb

fajny reportaż ,daj jeszcze fotki tych dziewcząt od mycia samochodu (tylko nie mów ,że nie zrobiłeś):)

pozdrawiam


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jeszcze kilka blogo-letnio-beztroskich

890-lato11.jpg

890-lato12.jpg

890-lato13.jpg

890-lato14.jpg

890-lato15.jpg

890-lato16.jpg

890-lato17.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolajki?:):)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedostatnie tak, reszta to moj dom - Kociewie:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.