Skocz do zawartości
dragon_x

[K / P] EKIPĘ CZYSZCZĄCĄ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poszukuję ekipy czyszczącej do mojej solanki. interesują mnie ślimaki ( najlepiej te łażące po szybach i skałach, poza kopiącymi bo te juz mam, ew. krab. Jeśli odbior osobisty to tylko z okolicy Bydgoszczy, jeśli wysyłka cala Polska.

Bardzo proszę o szybką odpowiedz, mam plagę glonów brunatnych i chyba wirków...


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wirki mandaryn, kupiłem parę dni temu i już wirki znikaja:strutin


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juwewaldi: ale w 25 litrach mandaryn prawie na bank padnie z glodu zanim zacznie jesc mrozonki, to nie jest ryba do takiego akwarium.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwoli scislosci nie wiem czy to wirki, zrobilem zdjecia i poznym popoludniem moge je umeiscic. takie male szkliste stworzonka. kolega powiedzial ze to wirki, laza po szybach na ktorych mam plage brunatnych glonow, nie tylko na szybie z reszta oraz bialych kropek... te zwierzatka przy normalnym oswietleniu chowaja sie w piasku, przy aktynice dalej zeruja po szybie, chbya wcinaja glony, a co do ekipy czyszczacej, czy mozecie jakos pomoc? te glony to plaga....


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zwierzatko wyglada tak!

3344-cos.jpg

PASOZYT CZY NIE PASOZYT???


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mi zielony_mintaj odpowiedzial na pytanie w kwestii zyjatek , to isopody...

ALE ZAPYTANIE W KWESTII ZAKUPU/PRZYJECIA EKIPY CZYSZCZACEJ AKTUALNE!!!!!


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juwewaldi :

na wirki mandaryn, kupiłem parę dni temu i już wirki znikaja:strutin

zastanów się co koledze proponujesz :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QBAB, te isopody to pasożyty czy nie pasożyty , zostawic czy tepic?? nie doczytalem jakos nigdzie czemu niby sa to pasożyty?? nie wiesz kto ma na forum na zbyciu jakas ekipe czyszczaca??? jakos nikt nie zglasza chceci zbytu


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.