Skocz do zawartości
dzidek2611

prosze od pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich-kilka dni temu wsadzilem skale i wylazy mi dwa kraby,jeden zaraz mi padl drugi byl dosc spory ale zeszlej nocy cos go zabilo,wyrwalo szczypcei td. ale nie w tym problem,kilka minut temu zernolem zlatarką do akwa izobaczylem wielkiego kraba koloru jasno brazowego i strasznie zarosniety,wyglada jak jakispajak ptesznik,moze wiecieco to za gatunek,prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloszczety

zalecam najpierw poczytac a potem zakładac zbiornik


praca, praca, praca... i kurna na akwarium nie starczyło czasu, ale jeszcze tu wróce tylko za jakies pare lat. Wtedy bedzie 640 literków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wener jakby co to najpierw ty przeczytaj dokladnie posty a potem odpisuj,akurat wiem jak wieloszczety wygladaja i to nie wieloszczety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzidek, zamiast się bulwersować, zadaj sobie trochę trudu i zrób zdjęcie tym "glizdom":googleye_o , a może chodzi Ci o dżdżownice?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc seb wlasnie sie zabralem za robienie zdjec jak okazalo sie ze baterie mam rozladowane,jestem w trakcie ladowania jutro dodam zdjecia,i jeszcze jedno do wszystkich,mozna czytac tydzien,dwa,miesiac,rok,ale i tak wzystkiego sie czlowiek nie dowie,to jest dokladnie jak przepisy BHP na budowie a praca na bubowie,dwa inne swiaty.Wiec jak ktos pisze zeby sobie poczytal to sie dowie,to dlamnie sa to bzdury,jak ktos zadaje sobie troche trudu w napisanie czegos takiego to nic nie stoi na przeszkodzie zeby odpisac sęsownie na pytanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na 90% (minimum) pytań już są na forum.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw samo pytanie musi mieć sens, bo jak odpowiedzieć na coś takiego?

a teraz wylazly mi jakies robale dokladnie wygladaja jak glizdy,co to takiego?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.