Skocz do zawartości
jacekkk

Moje małe akwarium morskie

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarium działa 3 miesiące3316-dsc02399.jpg3316-dsc02407.jpg3316-dsc02412.jpg3316-dsc02416.jpg3316-dsc02435.jpg3316-dsc02436.jpg Akwarium 80 litrów + panel 12 kg. żywej skały , żywy piasek , odpieniacz Biostar Flotor, cyrkulacja marea 1000 l/h, pompa obiegowa 1100 l/h oświetlenie 2x24 watt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche ciemne te zdjecia i male napisz cos wiecej o zbiorniku:) pozdrawiam


rafka:125x55x55h

oświetlenie: 4x54w

cyrkulacja Marea 6000l/h JVP 5500l/h

obieg New Jet 3000l/h,

Odpieniacz DIY igła AM PH 2500l/h

25kg żywej skaly

10kg martwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie maja byc jak nie ciemne skoro tylko sa 48w na 80l.No i dodam jeszcze ze cyrkulacja strasznie cieniutka.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie baniak z spsami, wiec jest ok. Choc jedna pompka wiecej i swietloweczka na pewno wplyna pozytywnie na mieszkancow:)

pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nanostrem 6025 ale nie umiałem jej ustawić , za mocno mieszała mi wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiZaRd: kup JVP 101. Ma 3200 l/g i nie dmucha prosto jak 6025 tylko bardziej miele wodę wokół siebie. Mam obie i porównanie. Jak będzie mało wstaw drugą.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6025 wg. mnie pod przeciwległą ścianką zrobi kocioł i wypłucze cały piach z dna. 50 cm to dosyć krótki odcinek, a 6025 ma 12 cm. długości, to zostanie na dmuchanie tylko 38 cm. Zrobisz jak uważasz.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaw wiekszy zbiornik nie bedziesz mial takich problemow.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, tez racja, ale nie mam warunkow i miejsca na wiekszy :D przynajmniej narazie

chyba skusze sie na ta tunze i walne ja w rogu po przekatnej, zeby strumien walil do drugiego rogu, woda bedzie rozbijas sie na dwie sciany, moze nie bedzie szalalo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem Koralia 1 1500 l/h i myślę że jest dobrze jak miałem nanostrem 6025 nie dałem rady ustawić tak żeby nie burzyła za bardzo wody ( wydmuchiwała piasek } .W tak małych akwariach myślę że trudno uzyskać cyrkulację na poziomie 30 razy, czy więcej . U mnie teraz wychodzi bez obiegowej 18 razy a z obiegową 32 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.