Skocz do zawartości
LUK4344

(s) pompe dozującą (perystaltyczną)

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa pompa perystaltyczna japońskiej firmy Waleco http://www.comfilter.pl/pompy_perystaltyczne/perystaltyczne_miniaturowe.html

pompa cechuje się bardzo precyzyjną pracą i wydajnością z zakresy 1-10ml/min w zależności od napięcia zasilania,

cena pompy u polskiego dystrybutora 380zł u mnie dużo taniej - wiadomość na priv

model pompy wp-1000


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk a ile masz tych pomp na zbyciu??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosze ceny na priv.


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech w koncu moderator zacznie kasowac takie ogloszenia. To tylko strata czasu na oczekiwanie czy sprzedawca raczy wycenic swoj skarb. W regulaminie jest podpunkt o tym:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja odnoszę wrażenie że mamy tu "niezły burdel". Spróbujemy temu jakoś zaradzić, zaraz nagryzmolę propozycję nowych zasad umieszczania ogłoszeń, bo przy takim ruchu na "Targowisku" to co się dzieje powoli przestaje mieć "ręce i nogi".

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nerwowoe chłopaki...

cena to 200zł + przesyłka, ewentualnie zamiana na resuna

P.S.

na każde zapytanie odpowiadam w kilka minut więc nikt nie musi długo czekac a info dostają tylko zainteresowani

... całe życie miałem inne wyobrażenie o burdelu...

według mnie targowisko jest ok. i nic nie trzeba zmieniać, obecna forma stwarza faktycznie klimat targu i pozwala manipulować ofertą kupna i sprzedaży jak ktoś chce porządku to zapraszamy na Allegro


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady powinny być jasne, a LUK4344 jako handlowiec powinien je znać . Wystawiasz towar do sprzedania , wystaw też cene ! A jak nie to do Inspekcji Handlowej!:)Według mnie to właśnie Allegro stworzyło klimat targu, a nasze forum nie jest do handlowania ,tylko do sprzedawania (rozdawania,wymieniania) naszych nadwyżek ,zbędnych rzeczy itp


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LUK4344 :

cena to 200zł + przesyłka, ewentualnie zamiana na resuna

Hmmm... ,ale proste:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiego resuna? Cyrkulacja mam 2 sztuki


190L narozne 6xt5 24w ATI 4x coralia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.