Skocz do zawartości
ryba

Moje 250 literków solanki

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ułożenie skały po lewej stronie :D Sklejałeś je razem czy poprostu dobrze dopasowałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał troterek jest wiercona. W środku jest pełna rurka o średnicy 12mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do ogółu to faktycznie ciekawe ułożenie skały i ogólnie wyglad fajny. Jedyne co bym poprawił to cyrkulacje na powierzchni bo widać że tworzy Ci się biofilm powierzchniowy i trzeba by było go zlikwidować. Pozdrawiam


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium fajne tylko mam watpliwosc ze ten odpieniaczyk co masz,pociagnie to akwarium.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troterek :

przeciez widac ze jest przewiercone i w srodku jest rura;]

Heh, faktycznie :D ślepy jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek ten odpieniacz ciągnie już dwa lata ale czekam na Weipro zewnętrzny SA-2014 a z filmem to myślę aby zrobić coś co nie rzuca się w oczy, jak zmontuję to dam fotki.

Pozdrawiam Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba, najlepiej uzyc urzadzenia o nazwie surface skimmer. Mozna go takze podlaczyc do pompki podajacej wode do odpieniacza. Mialem weipro 2014 i najlepszycm chyba rozwiazaniem jest przerobienie go na kostke(AM midi) i zgranie tego z pompka powietrza 300-400l/h. Pompka wody okolo 300l/h. Zawieszenie na krawedzi baniaka jest dosyc ryzykowne, lubi przelewac. Po poszerzeniu splywu i dodaniu odpowietrzenia, problem powinien byc zarzegnany. Jezeli chcesz prowadzic baniak na dluzsza mete, proponuje natomiast pudelko przelewowe i maly sump w szafce. Na pewno poprawi obsluge i parametry baniaka(wiekszy bufor wody, koniec problemu filmu bakteryjnego, odpieniacz poza glownym baniakiem etc.)

Sproboj tez zdjac ta pionowa oslonke z pompki marea i ustaw ja poziomo. Znacznie wzrasta wydajnosc:)

pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.