Skocz do zawartości
sylwekg

kupię odpieniacz

Rekomendowane odpowiedzi

witam.kupię odpieniacz do akwarium 200l w rozsądnej cenie taki aby zmieścił mi się do panela 12 na 13 i wysokość do 50cm z kubełkiem.na kostkę odpadają.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba takiego nie dopadniesz - za mały panel.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedmowca ma zupelna racje,sam mam podobny i mam wlasnie identyczny problem,jak na razie o wymianie miniflotorka na cos lepszego moge tylko pomarzyc,pozdrawiam


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam taki odpieniacz co by mysle pasowal firmy SEEN-KA LTD model Kare's. Przekroj rury ok 80mm wysokosć regulowana max ok 400mm specialna budowa wewnetrzna oraz zwezka powoduje dobre odpienianie. Posiada tez uchwyt , pracowac moze tylko wewnatrz zbiirnika ..cena na priv.. Jasna rura na wylocie nie orginalna bo cos tam kombinowalem..ale zapal minal. Kpl.odpieniacz nie posiada pompy!!! Za jakas szczepke moge dowiesc ..bo niedaleko 2441-skimmer1.jpg2441-skimmer2.jpg

Marzyć nie trzeba bo to naprawdę porządny sprzed... Nie dokupienia.. stare zapasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, a poszukaj może odpieniacza Red Sea prizm de lux widziałam taki całkiem niedawno na allegro, w bardzo dobrej cenie.

miałam właśnie taki w 200l i byłam zadowolona, choć spotkałam się z róznymi opiniami. u mnie sprawował się bardzo dobrze, akwarium było bez sumpa/panelu.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.