Skocz do zawartości
rs

moderowanie =cenzurowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w temacie Merriq http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=19140&d=0 o jej naprawdę świetnym akwarium wywiązała się gorąca dyskusja zakończona ostrzeżeniem dla @robi.

Mój post z pytaniem za co i Wojciecha W w podobnym tonie zostały usunięte.

Nie krzywiłbym się na to jakoś bardzo bo taka dyskusja powinna dotyczyć spraw związanych z tematem. Tym bardziej, że Merriq ma się czym pochwalić i pewnie wszyscy mamy do niej wiele pytań zarówno o sprawy ogólne zwiazane z utrzymaniem tych trudnych zwierzaków jak i o szczegóły ale... Dostałem od Rebcia wiadomość prywatną, która mnie sprowokowała do napisania tego posta.

Spojrzałem w profil robiego i zobaczyłem uzasadnienie: za pajacowanie i brak szacunku dla kobiet. Przyznaję, dość wyrafinowane :clapping

@Rebciu, wskaż mi ten brak szacunku dla kobiet. Nie widzę, żeby robi był jakoś specjalnie uprzedzony do kobiet.

Powiem więcej, nie widzę tam również braku szacunku dla mężczyzn. Widzę w jego postach niedowierzanie, że akwarium z "niefoto" może być wolne od glonów i nie mieć dużej ilości skały przy jednoczesnym docenianiu walorów akwarium Merriq. Prosił o fotkę obalającą jego teorię. Tylko robi może odpowiedzieć czy pisał to całkiem poważnie ale nie wydaje mi się. Nawet Merriq wykazała się większym rozsądkiem i poczuciem humoru. Fakt, pewnie można było lepiej to zredagować, może nawet była to mała prowokacja ale można przecież reagować po ludzku.

@Rebciu, wytłumacz mi to tutaj, nie chcę dostawać od ciebie wiadomości prywatnych. Czy moderowanie nie powinno zapewniać sprawnego, bezkonfliktowego działania forum? Czy nie powinno być bezstronne, sprawiedliwe niezależnie od płci użytkowników i mieć na celu dobro forum? Czy naprawdę nie mam prawa prosić o wyjaśnienia skoro uważam moderowanie za pewnego rodzaju służbę?

Aha, nie jestem gejem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny mylisz się myśląc, że moderowanie jest "służbą", a ty możesz robić i pisać na co masz ochotę. Robienie z tematów dotyczących danego tematu "śmietnieka" nazywa się TROLOWANIEM i tyle. Co do szacunku dla kobiet - jedni go mają, inni nie i o tych drugich mam "specjalne" zdanie. Napisałem Ci na priw. bo nie chciałem "trolować" w tamtym wątku i jeszcze raz Ci to napiszę - jeśli masz obiekcję do mojego zachowania, tu na forum to pisz do Przemka w tej sprawie.

Jeśli masz jeszcze jakieś problemy to może... no nie wiem... napisz do Przyjaciółki:)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.