Skocz do zawartości
dragon_x

STEROWNIKI AKWARIOWE AVT - CZY KTOŚ ZNA?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na stronie firmy AVT znalazlem dwa interesujace produkty, sterowniki akwariowe, majace wg opisu calkiem interesujace mozliwosci. Pytanie , czy ktos się z nimi zetkal , ma jakies doswiadczenie i moze powiedziec czy temat jest warty zainteresowania? a moze zna ktos inne niedrogie rozwiazanie podobnego typu???

bede wdzieczny za odpowiedz i informacje

pozdarwiam


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mniejszych akwa będą ok, do większych za mała obciążalność wyjścia - 150W. Stanowczo za mało do sterowania oświetleniem w większych baniakach.


90x50x50, sump 60l, 150W HQI Reeflux 12000K, 39W ATI Blue Plus, 39W ATI Purple Plus

Odpieniacz Sebastek Cone z AquaBee 2000/1, AquaBee 2000/1, JVP-101, JVP-102

1081983450.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miales z tym sprzetem kontakt? jak to sie sprawuje.. ja mam 54L i chcialbym zautomatyzowac jak najwiecej, bez uzywania stada programatorow czasowych. mozesz cos wiecej o tym sprzecie powiedziec?

moze jest jakas tania alternatywa?


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem już pare lat temu ten sterownik http://www.nordelektronik.com/index.php?uklad=137 działa do dzisiaj bezawaryjnie mam do niego cały czas podpięte 350W mimo ze niby tyle nie uciągnie, wymieniłem tylko radiatory na (triakach) zeby sie nie przegrzewały i gra. Czyli grzeje i chłodzi bo ma dwa kanały. Może nie tani ale bezawaryjny od kilku lat.


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nemo dzieki za info, ale widze ze nie obsluguje oswietlenia? szkoda:(


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wypadku wiekszej mocy, którą musimy sterować, można skontaktować się ze sprzedawca i przerobią na większą moc. Nie ma z tym żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.