Skocz do zawartości
sebastian2000

ceny - szklarz

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie w moim kolejnym wątku

zastanawia mnie jaka jest cena za szyby zamówione u szklarza (akwa muszę samemu skleić bo niestety jest zbyt długie i mogę mieć problem z jego wniesieniem)

szyby mają mieć wymiary:

1. 2szt 100X30

2. 1szt 100X40

3. 3szt 30X40

i jeśli ktoś wie ile kosztuje wywiercenie 2 otworów 40mm oraz 1 20 mm byłbym wdzięczny za informacje.


obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacilem za tafle 213x330 cm 12mm 900zl w Warszawie.Z tego co sie orjentowalem w osatnim czasie rozpietosc cenowa jest bardzo duza.

A jezeli cie zastanawia ile kosztuje to idz do szklarza w zabrzu i sie dowiedz najlepiej znalesc firmy zajmujace sie szklem,hurtownie itp.Zreszta masz sklep pod nosem dowiedz sie.

Teraz zauwazylem ze to ma miec 30cm wys o z 6mm moznarobic o sa groszowe sprawy.

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiwalski :

Ja płacilem za tafle 213x330 cm 12mm 900zl w Warszawie.Z tego co sie orjentowalem w osatnim czasie rozpietosc cenowa jest bardzo duza.

A jezeli cie zastanawia ile kosztuje to idz do szklarza w zabrzu i sie dowiedz najlepiej znalesc firmy zajmujace sie szklem,hurtownie itp.Zreszta masz sklep pod nosem dowiedz sie.

Teraz zauwazylem ze to ma miec 30cm wys o z 6mm moznarobic o sa groszowe sprawy.

Pozdrawiam

dzięki za info.


obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.ja niedawno kleiłem podobne wymiary 100x50 2szt 50x43 2szt i na dno 43x98cm.Dno 10mm natomiast reszta 8mm.Za całość zapłaciłem pół ceny po znajomości czyli 150zł,

wywiercenie 1 otworu 25zł


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sebastian2000 :

witam ponownie w moim kolejnym wątku

zastanawia mnie jaka jest cena za szyby zamówione u szklarza (akwa muszę samemu skleić bo niestety jest zbyt długie i mogę mieć problem z jego wniesieniem)

szyby mają mieć wymiary:

1. 2szt 100X30

2. 1szt 100X40

3. 3szt 30X40

i jeśli ktoś wie ile kosztuje wywiercenie 2 otworów 40mm oraz 1 20 mm byłbym wdzięczny za informacje.

Jeżeli będzie za długie, by je wnieść poziomo, to możesz je wnieść pionowo.

A jeżeli sam wcześniej nie kleiłeś - polecam jednak skorzystanie z pomocy osoby bardziej dośwaiadczonej w klejeniu zbiorników, a najlepiej morskich zbiorników. Niestety przykre niespodzianki zdarzają się, a przykra niespodzianka ze spojeniem w zbiorniku może drogo kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.