Skocz do zawartości
balon

opcja szukaj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak SKUTECZNIE uzywac tej opcji? wpisując np. jakie oswietlenie czy np. jakie parametry wyskakuje pare tysiecy postów w których uzyto "jakie" i "parametry" czy ja jakos nie potrafie poprawnie uzywac wyszukiwarki?:)_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w starej wersji forum ,po wpisaniu dwóch słow ,wyskakiwały tylko posty z tymi dwoma słowami razem, teraz wyskakują wszystkie posty w których użyto jednego z wpisywanych słów, to strasznie utrudnia "poszukiwania:D" chyba ze jest na to jakis patent??? jak ktos zna to prosze sie podzielic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem że nie używam praktycznie forumowej szukajki tylko Google, wpisuję to czego szukam i "nano", w 99% strzał jest celny :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... jak wpisałem :

jakie parametry

- faktycznie wyskoczyło mi kilka tysięcy tematów,

ale jak wpisałem

"jakie parametry"

to wyskoczyło mi 5 tematów :)

w obu przypadkach zakres szukania to "kiedykolwiek"

* inną sprawą jest to, że to co wyskoczyło w wyniku wyszukiwania z "" posiadało błędny url => jest błąd w skrypcie :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
seb :

A ja Wam powiem że nie używam praktycznie forumowej szukajki tylko Google, wpisuję to czego szukam i "nano", w 99% strzał jest celny :)

Pozdrawiam

seb

No tak, seb dzieki:waving,zapomniałem o tym patencie ,pamietam jak na RC chciało sie cos szybko znależć , to własnie google temat i dopisek Reef Central, sprawdzało sie zawsze:), rzadko uzywam opcji "szukaj" i o tym zapomniałem:googleye ,dzieki:) juz sobie radze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.