Skocz do zawartości
Kaktus

[K] Rowa - PO4 test (usługe)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety nie stać mnie na kupno "Rowa - PO4 test" Dlatego chętnie zapłace za jednorazowe badanie wody tym testem komuś z okolicy Trzebini. (walcze z glonami i przegrywam batalie)


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie test np. saliferta.

dokladny moze nie jest ale jak pokaze wiecej niz 0 to znaczy ze jest PO4 - a to juz wystarczy.. :-)

Ja uzywam i jestem zadowolony, przynajmniej wiem ze ruchy ktore wykonalem spowodowaly zmniejszenie sie ilosci.

A w sumie to dla ciebie najwazniejsze - no i zwalczylem glony swego czasu... :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

to kup sobie test np. saliferta.

dokladny moze nie jest ale jak pokaze wiecej niz 0 to znaczy ze jest PO4 - a to juz wystarczy.. :-)

Ja uzywam i jestem zadowolony, przynajmniej wiem ze ruchy ktore wykonalem spowodowaly zmniejszenie sie ilosci.

A w sumie to dla ciebie najwazniejsze - no i zwalczylem glony swego czasu... :-)

Mam saliferta.

Ale potrzebuje sprawdzić dla pewności ROWA.


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś proponowałam bezpłatne badanie w Krakowie. Jakbyś był przejazdem z wodą to zapraszam.

(najlepiej kupic w aptece jsłaowy pojemnik na mocz)

po prostu kupiłam test a raczej nie zuzyję całego przed terminem ważnosci- z większością testów tak jest.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja porada taka kup wodke krakowska albo inne najtansze badziewie co pija tylko smakosze... :)i dolewaj 2 ml na 100litrow wody...potem zejdz do 1ml... delikatnie bo korale zdechna jak nie przyzwyczajone do czystej wody.po ok 14 dniach .bez badania stwierdzisz ze nie masz PO4.. mi lepsza flasze za porade he :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.