Skocz do zawartości
MisieKartuzy

Jaka odległość otworu od krawędzi szkła?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Będę zamawiał wiercenie otworów w dnie akwarium i nasuwa mi się pytanie.

Jaka jest minimalna bezpieczna odległość pomiędzy wywierconym otworem, a krawędzią szyby (8mm grubości).

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam!


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam zamiar zamowic baniak o wymiarach 120*50*63,szyba 10mm do tego chcial bym zrobic komin 15*15 wiec mnie ten temat jak narbardziej interesuje otwory maja byc 25mm*2,jaka powina byc odleglosc od krawedzi i odstep miedzy otworami


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklarz który wierci otwory będzie wiedział jaka musi być między nimi odległość i jaka od krawędzi, najlepiej dać mu śrubunki, bo różne firmy mają różnej średnicy "kołnierz".

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek, Ty juz chyba czwarty rok zamawiasz szkło.........

a tak na poważnie to fajnie że jesteście :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Seb


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vitekzawada :

ja tez mam zamiar zamowic baniak o wymiarach 120*50*63,szyba 10mm do tego chcial bym zrobic komin 15*15 wiec mnie ten temat jak narbardziej interesuje otwory maja byc 25mm*2,jaka powina byc odleglosc od krawedzi i odstep miedzy otworami

Oj, oj myśle że 25mm to troche za mało bo jak wkręcisz przelot to zostanie ile ? 18-20 ? przez taką średnice przepłynie ok 600L no może ciut więcej a to chyba za mało.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.