Skocz do zawartości
madziorm

[S] midiflotor z pompką - czekam na propozycję ceny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam midiflotor, zakupiony w sumie na forum ale z powodów finansowych muszę go sprzedać.

3500-midiflotor.jpg

Zdjęcie zostało zrobione przez byłego właściceiela!

BYŁ UŻYWANY PONAD ROK ALE JEST SPRAWNY - SPRAWDZONY U KOLEGI, KTÓRY MA AKWARIUM Z MORSZCZAKAMI.

Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu lub Oleśnicy


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu są dwie prawie nowe kostki.

Mogę sprzedać komplet lub osobno!!


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach to chyba można sobie darować zasadę podawania ceny bo pewnie o to chodzi. W tytule jest wyraźnie napisane, że sprzedająca/y oczekuje propozycji ceny. Na Allegro też jest opcja "licytacja" gdzie nie ma podanej ceny i jakoś żyjemy. Zwykle jakiś przedmiot jest wart tyle tylko ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić a nie tyle ile sprzedający chciałby uzyskać i podanie konkretnej kwoty może zmniejszyć szanse na transakcję. Mam wrażenie, że w tym wypadku osobie sprzedającej zależy na pozbyciu się odpieniacza.

Zasady są dobre ale chyba czasami można je lekko nagiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie ustala się zasady, żeby ich nie naginać. Tym bardziej że te ustaliliśmy wspólnie.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie podałam ceny mimo ze powinnam. Nie zrobiłam tego aby łamac zasady tego forum. Poprostu potrzebuje pieniedzy i sprzedam ten odpieniacz za najwyzsza zaproponowana kwote... Ja za niego z przesyłka zapłaciłam 180zł...

Jeszcze raz przepraszam a cenę trudno mi jest ustalić dlatego proszę o propozycje...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie najwyższa oferta to 90zł za sam odpieniacz. Na propozycje czekam do niedzieli i napiszę tu komu go sprzedaję... W razie podbicia ceny będę edytowała ten post...

jest 110 za zestaw z pompką...

ZAREZERWOWANE - cena 180zł za komplet, jeżeli nie dostanę przelewu do pt zdejmuję rezerwację


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.