Skocz do zawartości
dragon_x

Morszczyzna w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na dniach wybieram sie do warszawy, w zwiazku z tym prosze o podanie adresow sklepow z morszczyna? chcialbym przy okazji pobytu w stolicy zajrzec do sklepow i moze male zakupy zrobic:)

bede wdzieczny

pozdrawiam serdecznie


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum masz reklamy:) Acropora i Aquamedic. Jest jeszcze Aquarium farm, ale nic o nim nie wiem:( Acropore moge polecic:)

pozdrawiam


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acropore i aquamedic napewno odwiedze, slyszalem o 5 sklepach w warszawie... a gdzie jest to aquariumfarm?? a slyszal ktos o discuss zoo? maja tam cos z morskiego???

ort do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Łukasza? moge prosic o jakies szczegoly???


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz = Acropora :) Polecam!, a w Discusie na Radzymińskiej ostatni raz byłem jakieś 2 m-ce temu ale to sama słodkość :)


_____________________________

Raz Fila - całe życie Fila

Moje błotko

75x63x60 (280 litrów), sump ~300L, 2x24W T5, cyrkulacja ~12000 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Discus zoo ma tylko słodką wodę. Osobiście polecam Acroporę, Aquamedic, natomiast Aquarium farm baaardzo odradzam.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję wszytskim za pomoc i ta w postach i na priv:)

bedzie co zwiedzac w wa-wie:)

jak cos kupie oczywiscie sie pochwale :)

pozdrawiam serdecznie


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bylem w Acroporze i Aquamedicu.

Aquamedic jest ciut tanszy od Acropory, ale maja mniejszy wybor korali. W Acroporze mozna trafic na naprawde fajne kolorki i atmosfera w sklepie jest o wiele lepsza.

A dlaczego wiekszosc ludzi odradza Aquarium Farm (sklep jest w hali wola) ?

W sumie bede tam w poniedzialek po szczepke zoltej seriatoporki i przekonam sie osobiscie o co chodzi z tym sklepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywam nie raz w Aquarium farm i walidol mi nie potrzebny,raczej zadowolony jestem z zakupow.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę troche temat. Jeśli chodzi o sklepy w Wawie to według mnie wygląda to tak: Acropora(b.miła i fachowa obsługa), Aquafarm(obsluga może nie jest zbyt miła i wylewna, ale towar mają z najwyzszej półki,rybki po kwarantannie korale w super kolorach),Aquamedic(miła obsługa, towar dobrej jakości, aczkolwiek myslę ,że troche słabszej niz w pierwszych dwuch),Korale.pl(dawno nie byłem ,ale sklep ok sporo było korali w dobrej kondycji),Erybka(obsługa miła ,ale towar średniej jakosci trzeba dokładnie sprawdzać co sie kupuje-kupiłem chelmona, zapewniano mnie ,że przyjmuje pokarm ,niestety jest to nie prawda, rybka jest u mnie miesiac ,chudnie i pewnie zejdzie niedługo :clowning ). Zoofocus i Atollzoo żadko tam bywam.Jest to moja subiektywna ocena sklepów.Chciałem jeszcze powiedzieć ,że w Acroporze i Aquafarm są wyzsze ceny ,ale już się przekonalem ,że warto za jakość zapłacić troche wiecej.Pozdr.

orty do poprawy,

pkt 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie!

Właśnie zostałam ''poproszona'' przez pana K. o usunięcie postów na temat jego i jego firmy z forum.

Pan K. używa bardzo ciekawych argumentów.Szkoda ,że nie zadał sobie tyle trudu , by odpowiedzieć na moje zarzuty tu na forum. Ciekawe dla czego?

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz po usunięciu połowy postów temat stał się całkiem nieczytelny, może Moderatorzy mogliby usunąć posty związane z tymi usuniętymi?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.