Skocz do zawartości
Sebax

kupno używanego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich klubowiczów. Studiuje to forum od kilku miesięcy i mam już mniej-więcej obraną wielkość zbiornika (300 - 400l). Raczej nie planuje kupna nowego zestawu ponieważ w dziale Targowisko często pojawiają się ciekawe cenowo oferty "sprzedam kompletne", "sprzedam tylko całość". Mam pytanie odnośnie "życia" z takiej oferty. W jaki sposob moge przetransportować calość? Czy w ogóle da się odpalić po przewiezieniu i poskladaniu akwa bez strat w życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cie na forum...Pamietam jak sam pisałem pierwszego posta..ehhh:)Powiem ci ze jak dysponujesz dużą wiedzą to mozesz zaryzykować.Z drugiej strony ,bedzie pewnikiem ciężko ...zakładam oczywiscie ze jest to twoj pierwszy baniak .Przewieśc to da sie wszystko ,małe straty ..jak najbardziej...A czy wode tez bedziesz (kupował) czy sobie sam nastawisz ..Bardzo trudne pytanie zadałes ....Widzisz kupując (całosc) to wymaga szybkiej reanimacji-chyba zdajesz sobie z tego sprawe?? Czy bedziesz miał naszykowane wszystko aby to spelnić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebax, jesli to Twój pierwszy baniaczek to faktycznie tak jak kolega wczesniej zauważył da sie przewieźć całość a reszta w twoich rękach, wiedza teoretyczna wyczytana z forum to chyba trochę mało na podjecie reanimacji, przydałby sie jakis spec, który ma doswiadczenie w tej dziedzinie i mieszka blisko Ciebie żeby mógł Ci trochę pomóc,

zresztą, generalnie jak masz trochę czasu, pieniedzy i cierpliwosci można próbować, niestety na błędach sie człowiek uczy, życzę powodzonka, mam nadzieje, że Ci sie uda, trzymam kciuki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to byl by mój pierwszy morski baniak. Zadalem te pytanie troche z ciekawosci i jednak najlepszą opcją dla mnie będzie tradycyjne kompletowanie sprzętu "po kawałkach". Kupno kompletnego zbiornika z życiem to troche ponad moje zdolności raczej czysto teoretyczne :). Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc ja jestem prawie z rybnika i bede mial akwa ze stolikiem do sprzedania 250l z panelem a zawsze moge pomoc w kazdej sprawie przy zakladaniu zbiornika bo moim zdaniem jest najlepiej zaczac od poczatku:reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.