Skocz do zawartości
raeidh

[s] Akwarium sprzętk, zycie, skałe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety z kilku powodów, muszę zlikwidować akwarium.

Głównym z nich jest zblizająca się matura, a wraz z nią wyjazd na 4 miesieczne wakacje,

nastepnie wyjazd na studia... Postanowiłem zrobić to teraz, gdyż tuz przed maturą,

nie bedę miał głowy się tym zajmować, a zaraz po niej planuje wyjazd.

Wystawiam całośc na sprzedaż. Sprzet w dobrym stanie, działa wysmienicie, ceny są tak niskie z powodu ze w wiekszosci jest uzywany kolo pol roku (poza tym gdzie zaznaczam ze jest nowy) oraz dlatego ze zalezy mi zeby szybko go sprzedac.

Aktualne do sprzedaży:

-odpieniacz miniflotor 70zł-zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

-nowy działający od 2 tygodni napowietrzacz APR-300. 30zł gratis dodatkowa kostka napowietrzajaca

-pompa obiegowa ATMAN AT-305 30zł zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

-grzałka JAGER 50W 55zł

-uzywane 3 razy testy na NO3 i NH4, resztka testu na Ph wszystko firmy JBL] 60zł

-ok, 1kg soli crystal reef, prawie cała butelka planktonu i 1/5 butelki jodu 50zł zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

-skała ok. 0,5kg porosnięta kolonią blękintnych grzybków 45zł |(na zdjeciu jej nie widaxc ale moge zrobic osobne fotki)

3. 3 ładne sacro 30 zł sztuka (na zdjeciu jeden nierozwiniety) 1 zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

5. Sinularia zielona zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

7. Duzo Xeni egipskiej 20 zł zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

8. Lobopython 40 zł

9. Kremowa sinularia 30 zł zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

10. Phymanthus buitendijki chyba sie bedzie dzielił 20 zł zarezerwowany ale jeszcze nie zaplacony

yyyyyyyy.jpg

w656.png

Mogę zamiescic kilka archiwalnych zdjec skały oraz zdjecia korali z posród tych które mam na komputerze.

EDIT: Istnieje opcja wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiam nowy działający od 2 tygodni napowietrzacz APR-300. 30zł gratis dodatkowa kostka napowietrzajaca

-pompa obiegowa ATMAN AT-305 30zł na szczeguly wysylki czekam na priv :)


jestem na etapie kompletowania sprzętu :) w planach 120 l :p:P kiedy to będzie hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jescze: skała ok. 0,5kg porosnięta kolonią blękintnych grzybków 45zł |(na zdjeciu jej nie widaxc ale moge zrobic osobne fotki) ?

wyslij prosze foto;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napisz co ci jeszcze zostało i w jakiej cenie


240+sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.