Skocz do zawartości
Konrad_wawa

[50l] Nano rafka od początku - Konrad_Wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Lizard, dzięki za identyfikację :)

Oprócz tej, którą widać na zdjęciach, mam też jakąś inną, która rośnie jako pojedyncze małe gwiazdki, pojawia się w różnych miejscach na skale i znika :) Udało mi się zrobić fotkę tego czegoś, ma ok. 3-4 mm średnicy:

04-9.jpg

Zielony Mintaj, dzięki za uwagę, ale moja gąbka rośnie w najlepsze. W akwarium mam tylko 0,5W/L więc nawet będąc wystawiona na bezpośrednie działanie światła, nie ma go aż tak dużo :)


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś mała aktualizacja by się przydała :)


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zriobrnik! Tez sie wlasnie przymierzam do zalozenia jakiejs nano rafki tylko myslalem raczej o rozmiarze 80l- cos jak Reef max Aquela. Czekam z niecierpliwoscia na kolejne wpisy!!:)


[105 l] ReefMAX, start 20.04.2010 ::: 13kg LR, 9kg LS ::: Cyrkulacja Tunze 6025 ::: oświetlenie 3 x 24W + nocny LED

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=28572&n=last#bottom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konrad dlaczego tak malo wody w baniaku??


120L + sump 58L 2x koralia 3 midiflator aquamedic 15kg LR baniak i 5kg LR w sumpie = moj wlasny ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie fakrycznie Natan masz racje teraz sie przyjzalem ze to spienione PCV wisi :clowning baniaczek naprawde ladny:) blazny uznaja ci ten ukwial za domek?? bo mam taki sam ale tylko 1 blazenka i nie chce w nim siedziec ;/


120L + sump 58L 2x koralia 3 midiflator aquamedic 15kg LR baniak i 5kg LR w sumpie = moj wlasny ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na pierwszej fotce może to wyglądać jakby brakowało wody w akwarium :clowning Dlatego sprostuję, że woda jest oczywiście po sam sufit, a to co na zdjęciu sprawia wrażenie obniżonego poziomu wody, to kawałek spienionego PCV, który jest zanurzony i ma za zadanie ukryć wszystkie sprzęty :)

Ukwiał mam mniej więcej od tygodnia, ale błazny kompletnie się nim nie interesują. Co gorsza, sam ukwiał nie bardzo polubił moje nano, bo z każdym dniem jest coraz bardziej wypompowany i traci kolor. To co widać na zdjęciach, to stan na 2-3 dni po włożeniu do akwarium. Obecnie jest dużo bardziej skurczony i chyba nie zanosi się na poprawę. Nie wiesz co może mu nie pasować?


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym co widze masz tez gabke a skoro ci rosnie to chyba nie masz za mocnego swiatla?? ukwail tak jak SPS,y lubi duzo swiatla musisz miec minimum 1W na 1L

i jeszcze jedno na tych fotkach wyglada bardzo przyzwoicie moze tylko ci sie wydaje ze zmarnial moj jak go kupilem byl duzy i mial krotkie poipy a teraz jest o polowe mniejszy ale polipy ma 4 razy dluzsze zwroc na to uwage no i doliczyc tez trzeba stres,zmiany parametrow wody ukwaly sa delikatne i bardzo wyzczulone na zmiany


120L + sump 58L 2x koralia 3 midiflator aquamedic 15kg LR baniak i 5kg LR w sumpie = moj wlasny ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej może jakas aktualizacja???


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wrzucisz jakąś fotkę . Jak teraz wygląda całość .

Właśnie mam zamiar zrobić podobny litraż .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konrad moze jakas aktualizacja jestem ciekaw jak tam ukwial Ci sie trzyma pozdro


120L + sump 58L 2x koralia 3 midiflator aquamedic 15kg LR baniak i 5kg LR w sumpie = moj wlasny ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.