Skocz do zawartości
dudu

Jakiś pomaeańczowy glon

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle wyleciało zza skały. Część rozleciała się na drobnice i wpadła do odpieniacza. Zdążyłem pstryknąć zdjęcia.

3258-co%20to.jpg

3258-co%20to%202.jpg

Czy to coś szkodliwego czy też jakiś fajny glon?


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to pieroństwo rośnie w kupkach (jak mech) porasta skały, te kawałki pomarańczowe jakby świecące to martwe kawałki, normalnie jest to ciemnoczerwony glon (potrafi nieźle rosnąć i zagłuszać korale)

najlepiej jak by tu zielony mintaj zalazł on się w glonach fascynuje i pewnie nazwę pamięta :)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w wieczorem pod aktyniką świeci naprawdę super. Szkoda że jest martwy. Myślałem że się gdzieś zaczepi i fajny krzaczek z tego wyrośnie.

@Filavander ma rację. Faktycznie mam taki glon ciemno czerwony ale nie porasta za bardzo skały, przynajmniej u mnie.


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w wieczorem pod aktyniką świeci naprawdę super. Szkoda że jest martwy. Myślałem że się gdzieś zaczepi i fajny krzaczek z tego wyrośnie.

Chłopie Ty się ciesz, że to się nigdzie nie zaczepiło. Problem z wyplenieniem tego dziadostwa miałem niewąski, ale w końcu wygrałem :)


672L + 260L sump, Skiba Cone na RD, NewJet 8000, 4x BP 160W Cree ,2x Tunze 6105,2x Tunze 6055, 80 kg LR, Profilux III Ex + pompy dozujące, Balling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.