Skocz do zawartości
VITUL2

Świetlówka kompaktowa Solar Lux

Rekomendowane odpowiedzi

jest to wedlug mnie odpowiednik swietlowek kopmpaktowych sprzedawanych pod nazwa daily light. Mam takiego kompakta u siebie 55W pol dokladnie 10 000 i pol 30 000 daje ladne przyjemne biale swiatelko, ladnie wybarwia korale czerwone i w tych odcieniach.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planuje nanorafke 30/30/50(dł/szer/wys) i dwie takie świetlówki to chyba najlepszy pomysl.Druga opcja to 4x11w narvia.Zastanawiam sie tylko czy te Solar Lux-y mają standardowy gwint?!


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne światełko. Osobiście posiadam kombinację 26W 10000k white i 26W 30000k blue. Bardzo ładnie "pobudza" kolory - fioletowy staje się wręcz krwisto purpurowy:)


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solar Luxy posiadają standardowy gwint E27, ale mają taką "otoczkę" wokół trzonka co powoduje, że woda nie przedostaje się do oprawy, niesety utrudnia to montaż świetlówki w pokrywie o małej głębokości - ja musiałem tą otoczkę oderwać:)

w mcten.pl mają je po ok. 60zł


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUPER!dzieki za te cenne wpisy;)


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie. Chciałbym taką żaróweczkę 30K zastosować jako nocne oświetlenie baniaka. Czy można dzieś dostać takie ale 11W ?


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.