Skocz do zawartości
grzegorz.p

]S] TESTY SALIFERTA +SWIETLOWKE CORAL LIGHT FUJI PURPLE 24WATY

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,tak jak powyzej sprzedam testy saliferta ,sztuk siedem w tym dwa razy kh,oczywiscie podaje daty do kad sa wazne po4[05 2010],ph 01.2011,kh02.2013,kh10.2012,ca 11.2012,mg 09.2010,no3 09.2009

do sprzedania jest rownierz swietlowka fuji purple uzywana trzy dni[24waty],oraz miniflotorek[skrocony 1,5cm]+pompka sery air275,zainteresowanych prosze o info na priv badz gg,

cena jaka mnie interesuje za testy lacznie to 95zl=przesylka,swietlowka 50zl+przesylka,za miniflotorka+pompke razem 60zl,pozdrawiam

JEST JESZCZE DO SPRZEDANIA ZEOFOOD2 50ML[CENA 30ZL]

ORAZ ULTRA LIFE[fauna marine 100ml-ZAWARTOSC 99%-20PLN] ,PREIS CALCIUMCHLORID[do balinga,opakowanie 800gram zawartosc 95%-20pln]


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile jest tych testów (ile były używane)???


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jacek lublin sztuk 7,i nadal calkowicie zdatne do mierzenia paramertow,zawsze sie morzna dogadac,pozdrawiam


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że Jacek_Lublin nie pytał ile jest sztuk, do siedmiu pewnie dodawać umie,

ja tez bym chciał wiedzieć jaka jest ich zawartość; w %, krótko mówiąc ile można zrobić testów

Pzdr


Akwarium 185x65x60

Sump 225 l

170 kg żywej skały i 90 kg piachu

Zalane 1.04.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można prosić o zdjęcia odpieniacza :)


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to ja biorę testy ale niech grzegorz potwierdzi


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się pisał na odpieniacz ale grzegorz nie odpisuje na priv :/


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy były już dawno zamówione na moje konto. Decyzja należy do autora wątku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie teraz jest takie kupowanie ,nic nie można zarezerwować , jak opis jest nie kompletny i ktoś zadaje pytanie to chyba trzeba siedzieć przed kompem i czekać na odpowiedz,bo przeważnie jak odpowiedz się ukazuje to towaru już nie ma.No to ja jutro ogłoszę testy będą prawie puste podam tylko datę ważności zanim ktoś zada pytanie i dostanie odpowiedz to i tak ktoś inny już te testy kupi ............. :cursin


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacku ja tam nie wiem pisałem do Grzegorza czy są jeszcze testy wczoraj mi odpisał ze są i dziś to wystawił gadałem z nim rano i się mnie pytał czy jestem zainteresowany to powiedziałem ze tak .....


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na priv i bez odpowiedzi...teraz nie wiem. Płacić czy odpuścić sobie ten zakup. Za pobraniem nie wysyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też pytalem o dopieniacz i pompke i cisza :D


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem na priv o testy 23.03 o godz 11:30 i do dnia dzisiejszego cisza . Trochę dziwne podejście ma Ten nasz kolega .:D


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia temu co te testy kupi :D


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hepatus1000 :

Ja też pytałem na priv o testy 23.03 o godz 11:30 i do dnia dzisiejszego cisza . Trochę dziwne podejście ma Ten nasz kolega .:D

hehe byłem szybszy 10:22 :D , a co do szprzedawcy to może mu coś wypadło , jakaś ważna sparawa lub komputer się popsuł albo cos innego... więc nie panikujcie chill


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich xza te cisze,bylem w domu chwilowo gosciem,dopiero teraz doslownie mam chwile aby na bierzaco poodpisywac na wasze infa,wiec zabieram sie do roboty-JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie wszystkich forumowiczow ,przed chwila odpisalem wszystkim na priva co i jak ,zapewniam iz nie zalerzy mi absolutnie przetrzymywac jakigokolwiek towaru ktory chce sie sprzedac,mi juz JEST NIEPOTRZEBNY,A INNEMU MORSZCZAKOWI MORZE SIE PRZYDAC,prosze wszystkich o wyrozumialosc,wiem ze zawalilem sprawe,i raz jeszcze PRZEPRASZAM WSZYSTKICH KTORYCH TYM ZDENERWOWALEM,odpieniec+pompke sery wstepnie zarezerwowal kolega ciapek juz dawno,co do testow PIERWSZY JE REZERWOWAL W CALOSCI kolega karlos i czekam na info od niego ,dzis wieczor zobowiazuje sie o tym napisac na forum czy sa to pewne REZERWACJE,w razie rozmyslenia wysylam info na priv zgodnie z kolejnoscia waszych wiadomosci,pozdrawiam podaje komorke jesli ktos ma ochote drynknac 790689795


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK,sprawa została wyjasniona.

Temat testów można uznać za zamknięty :D

PS

Czasem tak bywa że mimo naszych dobrych chęci, cos nie wypali i ja to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.