Skocz do zawartości
uczesany

Czy ma ktos moze do czynienia z tym krabikiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupujac korala chinczyk uraczyl mnie prezentem w postaci 2 ladniutkich czerwoniutkich krabikow,w 99 procentach to ten http://www.thatpetplace.com/pet/group/2819/product.web

do zludzenia przypomina tego z nano reef http://www.reefshop.pl/eshop/zywe-zwierzeta_kraby-i-slimaki_i-uca-sp-i-red-fiddler-crab.html a tu o nim pisza same dobre rzeczy,ale nie jestem pewny bo foto jakies dziwne.

Jezeli uzytkujecie to zwierzatka jakis czas i nie sa one szkodliwe prosze o podpowiedz :) dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego czerwonego Uca. Ladna bestia ale raczej rzadko bedziesz mial go okazje podziwiac - po wprowadzeniu do akwarium natychmiast zakupuje sie w piachu i... tyle go widziales. Pierwszy z linkow wskazuje na jego wszedobylski charakterek. Moj probowal sie ewakuowac i przez grzebien dostal sie do komina. Zawiesil sie od strony wew komina i przetrzymal "oplukiwany" przez spadajaca wode. Nie wiem ile tak wisial ale wieczorem zauwazylem jego czerwone szczypce przy kominie i odratowalem gagatka. Od tamtej pory wprowadzil sie na skale i siedzi w szczelinie calymi dniami praktycznie bez ruchu. Ciezko wspomoc jego odzywianie bo przy podawaniu mrozonki mysis czy artemii nie reaguje. Podobnie przy podawaniu kawalkow malzy w okolice jego skalnej szczeliny. Mam nadzieje ze nocami sam wyszukuje cos w podlozu lub zywej skale inaczej kiepsko widze jego dalszy byt.

Dodam ze mam rowniez w akwa 4 calcinusy (niebieskie i czerowny) i te nocami "obrabiaja" zywa skale z alg razem ze slimakami.


370l + 90l | 30kg LR + 45kg LS + ceramika | APF 600 | Mini Red Dragon 3500 | Tunze 6105, 6055x2 & Nano Wavebox | Metis XM 3x150W | ProfiLux Plus 3 eX | balling | Teco | glonowy, Rowa, wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chinczyk mowil ze musza byc conajmniej dwa,bo jeden zawsze sie chowa.

W sklepie w baniaku bylo ze dwadziescia to fajnie baraszkowaly.

Dzieki za inforamcje,troszki mnie uspokoilo.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.