Skocz do zawartości
Lizard

Bielsko - Biała MOSTOWA

Rekomendowane odpowiedzi

ehh, maly wypad do centrum i co? i nie zapraszam Was do Bielska- przynajmniej nie na morszczyzne ...

oto zdjecia zbiornikow ( zwroccie uwage na sposob w jaki sa one opisane ;] zeby ktos przypadkiem nie pomylil z akwarium na gupiki )

dsc00099iuu.jpg

dsc00100x.jpg

dsc00101cmk.jpg

dsc00102i.jpg

dsc00103kcf.jpg

tu widac, ze cos lezalo w piachu, prawda? tu wlasnie byl ten ukwial tydzien temu :)

dsc00104uiw.jpg

dsc00105kys.jpg

dsc00106cbx.jpg

Bylem tam dzis, zobaczylem fajne zoa, wiec mysle sobie, zapytam, moze mi sprzedadza szczepke, podchodze do ekspedienta, on szybko odeslal mnie do kierownika, opisze tu ta rozmowe:

JA: dzien dobry interesowalyby mnie te zoa, a dokladnie szczepka.

Kierownik: wszyzstkie korale maja swoja cene na kasie, tak jak skala, piasek, sarco i korale.

JA: tak, ale ja pytam o szczepke zoanthusow

Kierownik: glony tez maja swoja cene na kasie

JA: a co sie stalo z tym ukwialem co tu byl?

Kierownik popatrzyl na kolege ekspedienta i razem powiedzieli, ze: Sprzedany.

JA: taa, sprzedany, dowidzenia..

Jesli bedziecie jechac po morszczyzne do bb, to zapraszam, do siebie, sklep na mostowej prosze omijac szerokim lukiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LiZaRd :

.........................................

Bylem tam dzis, zobaczylem fajne zoa, wiec mysle sobie, zapytam, moze mi sprzedadza szczepke, podchodze do ekspedienta, on szybko odeslal mnie do kierownika, opisze tu ta rozmowe:

JA: dzien dobry interesowalyby mnie te zoa, a dokladnie szczepka.

Kierownik: wszyzstkie korale maja swoja cene na kasie, tak jak skala, piasek, sarco i korale.

JA: tak, ale ja pytam o szczepke zoanthusow

Kierownik: glony tez maja swoja cene na kasie

JA: a co sie stalo z tym ukwialem co tu byl?

Kierownik popatrzyl na kolege ekspedienta i razem powiedzieli, ze: Sprzedany.

JA: taa, sprzedany, dowidzenia..

Jesli bedziecie jechac po morszczyzne do bb, to zapraszam, do siebie, sklep na mostowej prosze omijac szerokim lukiem :)

co za opis sytuacji , stworzone narastające napięcie wraz z rozbudowanym dialogiem , zakończone ... sam nie wiem czym :)

nie myślałeś o karierze scenarzysty w jakimś topowym serialu ?

ps . pytanie o ukwiała podchodzi mi pod jakiś serial kryminalny albo archiwum x , bo może porwali go ONI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co za opis sytuacji ' date=' stworzone narastające napięcie wraz z rozbudowanym dialogiem , zakończone ... sam nie wiem czym

nie myślałeś o karierze scenarzysty w jakimś topowym serialu ?

ps . pytanie o ukwiała podchodzi mi pod jakiś serial kryminalny albo archiwum x , bo może porwali go ONI [/quote']

Tu jest Historia z ukwiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.