Skocz do zawartości
Muniek

chamskie zachowanie moderatorów

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny na tym forum daje sie zaobserwowac chamskie zachowanie moderatorow. Kolego w jednym z postow wystwil odpieniacz ATI skontaktowalem sie z nim i ustalilismy telefonicznie ze go rezerwuje. Poprosil mnie abym na forum wyrazil swoja rezerwacje tak aby wszyscy ewentualni nabywcy wiedzieli ze odpieniacz jest zarezerwoawny Rezerwowalem odpieniacz trzy razy i moj post byl nie wiadomo dlaczego usowany. Mam pytanie czy takie chamskie zachowanie tych Panow moderatorow dotyczy tylko mojej osoby czy tez pozostali uczestnicy stykaja sie z nim rowniez.

Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady są jasne, mimo że nie ja kasowałem to też bym tak zrobił. Zasady mówią że tylko wystawiający ogłoszenie może rezerwować.

A za pieniactwo (nie czytasz zasad działu targowisko a wyzywasz) dostajesz minusa.

Przy następnym takim zachowaniu zaproponuję Przemkowi danie Ci czasowego bana.

poniżej odpowiedni cytat:

"3. Informacje o rezerwacji przedmiotu umieszcza WYŁĄCZNIE sprzedający, posty typu "rezerwuję" czy "wstępnie rezerwuję", będą usuwane bez ostrzeżenia i informacji dla autora takiego postu. Tylko sprzedawca może umieścić informację o rezerwacji i jest za nią odpowiedzialny, bo tylko on wie kto jest wiarygodnym przyszłym kupcem."


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego nie usuneli tego posta?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszac posta rezerwuje wyrazilem chec zakupu odpieniacza. Wiesz doskonale ze wielu kolegow na tym forum kieruje sie kolejnosia zgloszen zakupu. Traktujac to jako zasade faire play przy sprzedazy. Zasade ta rowniez akceptuja kupujacy.

Wasze zachowanie jest za to bardzo malo logiczne i tak naprawde nie wiadomo o co wam chodzi. Swoim zachowaniem utrudniacie funkcjnowanie tego forum i wprowadzacie sytucje prowdzace do nieporozumien pomiedzy uczestnikami forum.

Serdecznie pozdrawiam

ps. bardzo sie przestraszylem tego minusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.