Skocz do zawartości
Tom

szybkie pytanko o laptop

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec potrzebuje laptopa do ogladania filmow HD na beamerze. ma miec HDMI, Bluray, wbudowany mikrofon i kamerrke ont. i nie kosztowac jakis strasznych pieniedzy. zastanawiam sie nad tym : Klik. co myslicie? uciagnie full hd rowniez w formacie "kopii bezpieczenstwa" z netu? (fullhd z bluraya ponoc bez problemu). nie bedzie sluzyl do grania a tylko do multimediow + przegladanie www. Da rade ten MSI ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam hp pavilon dv7. Mam takiego, ma wsie mozliwe porty bluraya combo razem ze zwyklymi dvd, niezly dzwiek z malym wooferkiem no i bardzo dobra obudowe ze stali nierdzewnej. Moj jezdzi ze mna po calej WB i Irlandii i jak na razie ma jakas jedna mala rysunie, przy plastiku nawet nie chce myslec jak by wygladal. No i wlasnie ma tez pilocika co bardzo ulatwia zycie wlasnie przy ogladaniu czy prezentacjach. pozdrowienia.


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladny, tylko to o kafel drozej niz moj "limit"

znalazlem jeszcze cos TAKIEGO, nie ma co prawda bluray za to ma lepsza grafike i wbudowany tuner tv, a ja mam metlik we lbie powoli :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no b ladny, przypomina mi moje ulubione do tej pory asusy. jesli chodzi o cene dv7 zobacz na allegro albo ebay tam czesto mozna zaoszczedzic tego kafla :)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO, odpusc sobie MSI, kolega tomik dobrze radzi, wez, conajmniej HP, ostatnio dobra cena, jakosc wykonania przemawiaja za ta marka;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.