Skocz do zawartości
Korokines

akwarium na sprzedasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam akwarium na sprzedaz o pojemnosci 1000L z szawka rybami filtrami, ogolnie jest do niego wszystko w tym rzecz ze ryby sa slodkowodne. Chcialbym za nie okolo 8tys zl.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ortografię masz minusa !!! tego się nie da czytać. Co to jest "szawka" albo "sprzedasz" ? Proszę, szanuj innych użytkowników forum.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz posolić wodę wtedy może znajdzie się kupiec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak posoli to cena pewnie wzrosnie do 50 tys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy my tu urzadzamy konkurs ortograficzny?


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie od zawsze przeszkadza brak szacunku dla języka polskiego oraz kolegów z forum. To nie konkurs, tu nie ma nagród za coś co powinno być normą. Tak zwane "dzieci neostrady" starają się to zmienić. Ja się na to jednak nie zgadzam.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestes takim polonista, bronisz jezyk polski i tobie to przeszkadza to prosze przekaz to danej osobie na priva a nie obrazaj na publicznosci...

Przemysl tez ze uczestnicza tu takze ludzie nie tylko z polski...


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danol, autor wątku, pojawił się tu tylko w celu reklamy swojego ogłoszenia (jeden post na koncie) i nic więcej nie napisał o sobie, nawet tego w jakim mieście chce sprzedać to akwarium. Pomijając fakt, że takie ogłoszenie nie ma szans na pozytywny oddźwięk to swoim zachowaniem okazał brak szacunku dla pozostałych czytelników tego forum. Ty również postanowiłeś sobie pożartować ze mnie "bronisz jezyk polski" albo "a nie obrazaj na publicznosci". Wybacz ale mnie to nie śmieszy. Jeśli ktoś uważa, że go obrażam, wskazując jego błędy ortograficzne bądź gramatyczne, to proszę bardzo wolna wola. Pamiętaj - biorąc udział w publicznej dyskusji nie możesz oczekiwać, iż Twoje błędy będą przemilczane, bo niby dlaczego ?

A żeby było zabawniej, to nie jestem polonistą, zajmuję się całkiem odmiennymi dziedzinami.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do p. Qbab: tak bronisz naszego języka narodowego a napisałeś, cytuję "...swojego ogłoszenia (jeden post na kącie)...". Chodzi o "kąt" w pokoju lub matematyczny czy raczej "konto" użytkownika? Nie świeci Pan przykładem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) Pomijajac fakt ze zaraz jakis moderator sie zjawi i wykasuje nasze posty bo one sa tu nie na miejscu to chcial bym nastepujace powiedziec:

Z jednej strony masz i racje z jego postem ale to wciaz jest wolne i otwarte forum. Nie ma przymusu pisac kim sie jest i dlaczego sie tu jest. Jesli ten ktos chce sie zarejestrowac i oglosic to ma do tego prawo. Jesli nie to prosze dodac do regulaminu ze mamy przymusowe powitanie i posty na targowisku dopiero po akceptacji innych uzytkownikow.

Fakt ze z takim ogloszeniem napewno nie sprzeda tego zbiornika ale nie oto tu chodzi. Nie zrozum mnie tez zle. Nie chcialem ciebie w zadnym razie zaatakowac lub z ciebie pozartowac! Mi sie poprostu nie podoba twoje postepowanie. Jesli ten ktos ma problemy z polska ortografia to jest to jego problem i nikt!!! nie powinien go o to publicznie oskarzac. Jesli masz taka opinie to przekaz ja prosze prywatnie. A danie komus za to negatywa jest bezpowodowe...

Stoje za tym poniewaz sam sie ucze wciaz polskiego jezyka i niestety nie bylo mi dane uczestniczyc w polskich szkolach. Efekt tego jest ze sam strzelam mnostwo bykow i nie zycze sobie zeby ktos mnie o to publicznie oskarzal...zbyt nieladne i nie kulturalne postepowanie!

Fakt drugi to to ze na naszym forum takie "przypadki" dzieja sie coraz czesciej. Ludzie i grupki ( ktore sie tu juz uformowaly ) oskarzaja innych jak nie maja tego samego zdania lub poprostu bez powodu jesli nie naleza do kregu zaufania :-) A to jest wielka szkoda bo przez takie postepowanie forum moze szybciutko zejsc na psy...

Takze Qbab nie osmiewam sie z ciebie tylko oskarzam "nieladne" i niekulturalne postepowanie...


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
parman :

Do p. Qbab: tak bronisz naszego języka narodowego a napisałeś, cytuję "...swojego ogłoszenia (jeden post na kącie)...". Chodzi o "kąt" w pokoju lub matematyczny czy raczej "konto" użytkownika? Nie świeci Pan przykładem. Pozdrawiam.

Masz rację błąd którego sam nie dostrzegłem. Poprawiłem


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Danol :

Z jednej strony masz i racje z jego postem ale to wciaz jest wolne i otwarte forum. Nie ma przymusu pisac kim sie jest i dlaczego sie tu jest. Jesli ten ktos chce sie zarejestrowac i oglosic to ma do tego prawo. Jesli nie to prosze dodac do regulaminu ze mamy przymusowe powitanie i posty na targowisku dopiero po akceptacji innych uzytkownikow.

To forum wcale nie jest takie "wolne i otwarte" - ma swój regulamin i właściciela :), dział targowisko również. Jest tam zawarty punkt: "6. Jeśli w profilu użytkownika nie ma informacji o miejscu jego zamieszkania, musi on taką informację zamieścić w ogłoszeniu." :)

Danol, jeżeli faktycznie uczysz się dopiero języka polskiego, to nic w tym złego, że robisz błędy. Jeśli jednak polak nie dba o własny język to już nie jest wesoło. Mamy potem takich dziennikarzy, polityków czy aktorów którzy mają się za nie wiadomo kogo, a sklecić poprawnie dwóch zdań nie potrafią.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty nieuczonych ludzi przy wladzy zna kazdy i moze obejrzec na codzien w telewizji :-)

Qbab, jesli sam przyznajesz ze do zaskoczenia ze ja jestem poczatkujacy to z kad mozesz wiedziec czy ta dana osoba niejest taka sama. Zbyt pochopne postepowanie jak na moj gust. Pozatym niefair poniewaz take sytuacje nieraz juz powstaly ale nigdy z takimi skutkami...

Jesli w regulamie istnieje ( nie podwazam lecz nie chce mi sie szukac ) taka pozycja ktora mowi o podaniu miejscowosci to powinienes jako moderator ( dopiero teraz dostrzeglem ) poinformowac dana osobe ( tak jak to sie dzieje czesto w dziale "Targowisko" ) a nie publicznie obrazac. Widok na ta sytuacje ( nie obrazajac ciebie tylko przypuszczajac ) wyglada tak ze masz zly dzien i akurat na tej osobie sie wyladowales. Zwykly uczestnik forum nie powinien a moderator tym bardziej...

P.S. Jesli juz prowadzimy taka konwersacje to mozesz mi mowic Daniel.


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danol. masz moje poparcie.


Akwarium: 120 litrów, oświetlenie T5 4x24 wat 18000K,

LS 3 kg, odpieniacz też jest. obsada: 2 garbiki,brzydal oraz 3 slimaczki i wężowidło

chętnie podziele sie aipatisią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab po co wdajesz się w dyskusje blokuj wątek i cześć jak czapka. Nie rozumiem ludzi którzy wykłócają się o własne lenistwo przecież można skorzystać z edytora który podkreśla błędy ale przecież po co. Dla mnie takie błędy aż szczypią w oczy i też mi przeszkadzają.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nawet nie chodzi o błędy tyko o treść ogłoszenia, nic w niej nie ma jest ono bez sensu, to tak jakbym napisał że chę sprzedać smochód i nie napisał jaki za ile itp. po za tym nie kupuje się od gości którzy mają 1 cały post na koncie


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jako moderator sie informuje dana osobe a nie obraza i daje negatywa. Choc to sie ostatnio czesto i gesto tak zdarza...

Pozatym jakis koncowy statement by sie przydal...ale predzej temat zostanie zamkniety zeby za duzo ludzi nie czytalo...


160x50x60, 75W LED + 216W T5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.