Skocz do zawartości
paulalukasz

WIELKA ENCYKLOPEDIA AKWARYSTYKI MORSKIEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno najnowsze dziecko magazynu "Akwarium". Czy ktoś już z niej korzysta i jest zadowolony. Wyszedł właśnie pierwszy tom:)

...


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam egzemplarz tej publikacji. Jest to zbiór artykułów pisanych przez autorów dla wspomnianego magazynu. Przydatne z pewnością dla początkujących i dla tych którzy chcą zacząć z akwarystyką morską. Opisano praktycznie zakładanie zbiorników morskich i różnicę działania pomiędzy poszczególnymi sprzętami (np. odpieniacz kostkowy a odpieniacz ze zwężką wenturiego)

Niestety ze względu na pośpiech i wydawcę wkradło się wiele literówek i nieopracowanych zdjęć, ale mimo to czyta się dobrze, a literówki nie są uciążliwe.

Pozdrawiam.


Nowe akwa 110x65x60, 2xOR 3500, ProfiLux + sterowana Tunze 6055, stara tunze, deltec apf600, fr509, ati powermodule 10x39W, zalane zasolone czeka na mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam nie miec sily do tego forum juz a raczej uczestnikow jednemu (lub raczej tzw moderatorow) z modereatorow przeszkadza to innemu tamto a trzciemu jeszcze cos innego i ten tzw regulamin -spojzcie ile osob juz przestalo tutaj sie wypowiadac i udzielac przeszlo na fora sasiedanie a takowe sa , malo wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

big_ben wiesz z kilkoma osobami rozmawialem i ich posty sa kasowane bo sie wypowiadaja nie tak jak np moderatorom pasuje i Przemkowi wiec nie wiem czy kazda wypowiedz uczestnika konsultuja z Przemkiem czy jest tzw cenzura zreszta mnie tez to spotkalo tylko dlatego ze sie wypowiedzialem zupelnie neutralnie no coz ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Piter32 Po co piszesz jak nie chcesz pisać na tym forum tylko szlak mnie trafia jak zamiast czytać w tym wątku o tej książce to co chwile pojawia się twój spam nie na temat (jak ci nie pasuje regulamin to nie pisz i nie zaśmiecaj bo naprawdę tylko marnujesz czyjś czas .

P.S Niech Jakiś modelator tu posprząta bo jest tylko jeden post na temat (oczywiście nie mój )

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek_Lublin nie ja pierwszy zaczalem edeytowac czyjes posty i odsylac do regulaminu i nawiazalem do tego wiec ..........., a tak w nawiasie to temat tej ksiazki bardzo mnie Mnie zaintersowal zirytowalo mnie co innego i w zwiazku z tym Moje wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze jeden post się pojawi w stylu "bo ja wiem lepiej" temat zostanie zamkniety :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci...


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze napiszecie gdzie to mozna kupic


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można takich rzeczy pisać. To jest nie zgodne z regulaminem, szkoda.

hajtaler :

moze napiszecie gdzie to mozna kupic


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarku a odnosnie tych Twoich ostrzezenb to......... albo nic szkoda Mojego czasu , tak czy inaczej wyslalem Ci priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eltom :

Nie można takich rzeczy pisać. To jest nie zgodne z regulaminem, szkoda.

Oj... Tomku - jeszcze żeby było co czytać... :):):)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz znalazlem. ale mam pytanie jezeli w reefshopie nie mozna tego kupic to jaka jest to konkurencja bo chyba o to chodzi z tego co pisza to tylko w jednym sklepie mozna to kupic w ramach subskrycji


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moderatorów:

Moderatorzy odpowiednio zareagowali!


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paula&lukasz dziekuje za to info tego Mi brakowalo poniewaz jestem zainteresowany ta pozycja chociazby po to by byla w domowej bibliotece albo w razie tzw W , a do tzw moderatorow za wypowiedzi otrzymuje sie ostrzezenia??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paula&lukasz ja znalazłem pierwszy tom...

To nie jest reklama żadnego sklepu tylko info dla Wszystkich gdzie można tanio nabyć tę pozycję. I gdybyśmy byli zgraną grupą to możnaby zamówić kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt sztuk i ponegocjować ceny.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec zapowiada sie to bardzo ciekawie


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatorek no właśnie nie wiem jak to jest z tą ceną, bo wydawnictwo informuje, że tom to koszt 55zł, a w księgarniach część 8 tomu 1- bo to jedyna część, którą na razie wydali, kosztuje ok. 30zł. Więc już zgupiałem wychodzi na to, że tom 1 będzie miał ileś tam części i za całość tomu w wydawnictwie zapłacimy 55zł, a za pojedyńczą jego część w księgarni 30zł. Wychodzi na to, że i tak opłaca się zamówić w wydawnictwie, koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo. Taka informacja widnieje na stronie: "Redakcja zastrzega sobie możliwość wydawania tomów w innej kolejności niż ta, przedstawiona w zestawieniu. Redakcja zastrzega sobie prawo rezygnacji z wydania encyklopedii, jeśli ilość zgłoszeń będzie zbyt mała. W takim wypadku wszelkie przedpłaty zostaną zwrócone" Trafiłem w necie na wywiad z "kolesiem" od tej encyklopedii, podobno jeśli zamówi się subskrycję a dany tom nie będzie Cię interesował, zwrócą Ci koszty i będziesz mógł go oddać, więc bardzo fajnie z ich strony:)


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I love this forum:mooning Rebciu niegdyś pilnie śledziłem Twoje posty, nawet sól kupiłem taką jak polecałeś, ale powoli zmieniam zdanie, przykro ...


Było morskie .... [CUBE 60L, 6kg LR, 4,5kg LS, Tunze 6025, Sera PS 130, 20W Led]

i będzie morskie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.