Skocz do zawartości
rah

Zlot akwarystów w Łodzi 21-22.05.2005

Rekomendowane odpowiedzi

hehe:D a tak apropos to ja do Ciebie dzwonie i dzwonie a tam Twoj chyba brat odpowiada ze (nie mozemy zrealizowac zamowienia ) znaczy polaczenia :D

Ty go tam uspokoj i powiedz ze to ja dzwonie ;)

Jakas kiepskawe to wasze CB-radio Olus , bo ja sie do Ciebie dodzwonic nie moglem ;) i pomysl teraz jak sie inni wkurza ! i pomysla ze podales falszywy numer telefonu ...? ;)

Zeby mnie to bylo ostatni raz , teraz jak zadzwonei to masz odebrac Ty , a nie brata tam podsylasz i szczeka jak papuga jedno i to samo ;) ;)

no to spadam nara , bede dzwonil okolo 12:00 godziny , powiesz mi co ugotowac na obiad ;)

pozdro.... Olus :D

Ps; Nagralem Ci sie wlasnie Olus na sekretarce :D hyhyhy


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Swirlej - widziałem takie banery w necie ostrzegające o panach co napastują nieletnich przez internet podszywając się za dzieci i im potem brzydkie rzeczy robią ale po tobie swirlej sie nie spodziewałem ;)

Olek - uważaj - nie wiadomo jakie "Pan Swirlej" ma zamiary hehe

Naogląda się reklam na PRO7 po 22:00, zaoferuje ci rybke gratis zwabi do domu i ciach ;) hehe


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz a ja nie slyszalem , co Ty masz wogole w glowie ..? :D i kto mnie o tych reklamach pierwszy opowiedzial hehe ;)

pozdr...

Ps; Olus nieczytaj nawet tego co on tutaj wypisuje , ja czysto w interesach dzwonie:D na temat akwarystyki morskiej sie chcialem poradzic co nieco , bo slyszalem ze od takich spraw jestes expertem ;)

Olek pozdrawiam Cie i nie sluchaj tego "wykolejenca " ( kazdy mowi to co ma w glowie ;) ja nawet nie mam takich mysli hyhy , mam corke w Twoim wieku Olus i syna 10 latek nie w glowie mi takie rzeczy , spoko ;)

Popatrz i znowu napisal , ze tylko widzial ;) takie banery hehe , a gdzie takie banery umieszczaja...? , domyslam sie na jakis stronach ;)

Ja ponecie jezdze w szez i w zdluz i jakos takie banery o tym temacie mi nie wyskakuja :D hyhy

Czytaj co dalej napisal...., ze kupi rybke i ciach :D skad on ma takie mysli w glowie nie wiesz ..? ja takich mysli nawet nie mam ... bardzo mnie to zaskoczylo smk :D heh nasunelo mnie sie takie haselko ;" kazdy sadzi wedlug siebie ":D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - tu mnie masz swirlej - ide oglądać strony z młodymi chłopcami trzymającymi nagie rybki ;) hehe

Dobra kończe z pedofilskim czarnym humorem bo nam tu zaraz CBŚ forum zamknie ;)

P.S. Olek nie przejmuj się bo tylko sobie żartujemy - ja w twoim wieku myśłałem że ryby są tylko do jedzenia - więc pokłony dla ciebie bo jak na swoj wiek to wiesz sporo (zresztą masz akwa dłużej ode mnie)

Ale i tak nie dał bym się zwabić swirlejowi do chaty na darmowe rybki ;) ;) ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pupe jeza no pisałem tamtego posta z kompa na informatyce zostawić was na 3 godz i już jakieś wąty na mnie, no no ... odbiore te nagranie jak się dokopię do komórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako że MORSZCZAKI objęły patronat medialny mogę powiedzieć, iż nie długo zostanie przedstawiony program dla morszczaków - bedzie kilka ciekawych prelekcji m.in i przygotowana przez naszą redakcję.

pozdrowienia

redakcja MORSZCZAKÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety z nieprzewidzianych przyczyn mie mogę pojechać do Łodzi w tym roku. Ponieważ wpłaciłem już za nocleg to chętnie wyśle komuś dowód wpłaty kto nie zdążył tego zrobić w terminie, zawsze to taniej za hotel.

Pozdrawiam


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Tomasz, to moze zrobimy interes z tym noclegiem :D ?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bedę w koncu to moje miasto.Ciekawe co tam bedzie można kupic ze sprzętu do morskiego ,czyli kto co bedzie wystawiał??:D:yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.