Skocz do zawartości
krzyskog

Do Londynczykow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Mam taka mala prosbe do ludzi mieszkajacych w Londynie. A mianowicie w swoim akwa nie mam sumpa i chcialbym go zalozyc. Nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia i na dobra sprawe to nie mam za bardzo gdzie podpatrzec, bo z samych zdjec i opisow to chyba nie za bardzo mozna cos konkretnego skleic.

Z gory wielkie dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi.


180L ; 20kg LR ; 18kg LS ; Marisys 240, 960 l/hr ; cyrkulacja,2x Hydor koralia 2 ;swiatlo T5 2x24w/2x36w ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Londynczykow ???


180L ; 20kg LR ; 18kg LS ; Marisys 240, 960 l/hr ; cyrkulacja,2x Hydor koralia 2 ;swiatlo T5 2x24w/2x36w ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć.

Nie złość się, ludzie w Anglii dopiero zarabiają na akwarium ,napisz jaki ma być wymiar to ci wszystko rozrysuje i opisze,

Pozdrawiam

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem z ipswich jak bys chcial to wpadnij


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
j@cek :

cześć.

Nie złość się, ludzie w Anglii dopiero zarabiają na akwarium ,napisz jaki ma być wymiar to ci wszystko rozrysuje i opisze,

Pozdrawiam

Jacek

nie przesadzaj ;P

@krzyskog: ja mieszkam w p'borough, tez mozesz wpasc na piffko ;-)

pare tygodniu temu tez pytalem o sump w dziale dla poczatkujacych... jest tam opis mojego sumpa... nie jest on najlep. ale moze cos podpowie na poczatek...

teraz zmieniam akw. na wieksze to bede tez pewnie robil nowy

pozdrawiam


Zbiornik 120x60x50 | Sump 60x35x40 | Odpieniacz AM Turboflotor Blue 3000 | Oswietlenie 4x54 T5 | Cyrkulacja Koralia 3 + Tunze Nanostream 6045 | Obieg Eheim Compact+ 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, chetnie sluze pomoca, mieszkam w poludniowej czesci, sam sklejalem sumpa niedawno, wyszlo ok, spelnial zadanie, a kolega Tomik nie mial zastrzezen.

Pozdrowienia


600l, v2 400 skimmer,1x150w MH15K, 2x38w t8, 2x24w t5 marine blue, 2 pompy cyrkulacyjne, 19kg LR, live sand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.