Skocz do zawartości
rpp

[S] akwa 120x50x50 + dodatki (Warszawa)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w związku z likwidacją słodkowodnego baniaczka mam do sprzedania szkło 120x50x50 zrobione ze szkła 12mm wraz ze wzmocnieniami, do tego dorzucam aluminiową (czarną) pokrywę Aquaboro z belką na dwie świetlówki T8 (do morskiego raczej do wymiany - chyba, że ktoś będzie zakładał LEDy to wtedy może wykorzysta).

Szkło w trochę porysowane (szczególnie z jednego boku) ale bez tragedii. Aha - akwa bez komina.

Do tego gratisowo jeśli ktoś będzie chciał dorzucam szafkę z płyty wiórowej w okleinie w kolorze buku. Szafka niestety parę razy mi się lekko zalała i w paru miejscach płyta spuchła (ale nie rzuca się to strasznie w oczy).

Za całość chciałbym 250zł.

Odbiór wyłącznie osobisty w Warszawie (za duże i za ciężkie żeby to wysyłać).

A jeśli ktoś chciałby (mimo specyfiki forum) pod słodkowodne to mam do tego kubełek Eheima Professional 2028 i wewnętrzny filtr Eheima - też za niewielkie pieniążki bym to sprzedał.

pozdr,

rpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rpp :

A jeśli ktoś chciałby (mimo specyfiki forum) pod słodkowodne to mam do tego kubełek Eheima Professional 2028 (...) - też za niewielkie pieniążki bym to sprzedał.

Niewielkie, czyli jakie?


576L, brackish, Monodactylus argenteus x5, Psettias sebae x3, Gobioides broussonnetii (Dragon fish), Carcinoscorpius rotundicauda (Horseshoe crab)... to było.

Obecnie powrót do słodkiego - szczupaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ducze - za tego Eheima 2028 prof. II z wkładami Filtusa (jest tam jakaś ceramika i chyba węgiel) + paczką Ehfi Substrat + dużym wewnętrznym Eheimem (nie pamiętam modelu - musiałbym to wieczorem sprawdzić) + nowa świetlówka T8 (świeciła niecały tydzień - sprawdzę wieczorem dokładnie typ/model) chciałbym 350zł

Sam 2028 za 3 stówki mogę oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całość sprzedana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.