Skocz do zawartości
brzydzi

[S] akwarium - zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z tym iż "przeniosłem" sie do większego akwa mam na sprzedaz wcześniejsze. Jest to szkiełko 90 x 43 x 45 h, do tego sump trzy komorowy, hydraulika (cała), pompa obiegowa OR 2500, odpieniacz Beast 400P z pompą (oryginalna ze zwężką venturiego i tłumikiem), oświetlenie DIY 6x39 W T5 (dokładam świetlówki ATI blue plus i specjal 6 miesięczne po 5szt z każdego rodzaju). Kilka zdjęć:

17b5a58e8b87d2b7med.jpg

ea981ee4920bde2bmed.jpg

e81a9e93cb595937med.jpg

Na jednym zdjęciu pokrywa ma 4 świetlówki, ale teraz jest 6 sztuk, i do tego zrobione chłodzenie z wiatraczków komputerowych - u mnie podpięte było pod skalara. Oczywiście akwarium , sump i cały osprzet będzie wyczyszczony przed sprzedażą:bump1. Sprzedaję jako całośc - cena 600 zł. Odbiór jedynie osobisty. Kontakt - 603-922-883, GG 9213122, meil brzydzi1@wp.pl. Nowogard - zachodniopomorskie.

ps. link z fotkami do akwa http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=19515

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki: pokrywę masz zrobioną z płyty? Nie rozmaka to? I nie przypala się?


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial fundusz na ten zestaw to bym sie nie zastanawial i kupil w ciemno

Lecz :bump1...

Ktos mi go zwinie spod nosa..

Nawet bym przejechal cala Polske po to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jader - pokrywa wisiała nad akwa od marca 2008roku, jakoś nie przemokła, ani rozmokła. Jedynie to idoczny nalot na części spodniej, ale...:bump1. Co do akwa, już umyte:). Zapomniałem dodać szyba 8mm, szkło float.

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.