Skocz do zawartości
pelczus

(K) Ryby, Ciekawe Szczepki Małopolska

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie kupie ryby i ciekawe szczepki. Co do korali jakies ciekawe odmiany zoa oraz inne propozycje

Paracanthurus hepatus

Zebrasoma Flavescens

Mandaryna i ewentualnie kilka krewetek.

Jestem z Tarnowa w woj. małopolskim, także mogę podjechać do Krakowa, Rzeszowa i okolic. A raz na 2 tygodnie bywam w Katowicach i Tychach.

Jeśli ma ktos cos na zbyciu prosze o przesyłania info na priv lub bezposrednio na maila dpelczar@wp.pl najlepiej z zdjeciami :bump1

Tel kontk 500 333 663


Prawie 500L Oceanu :) Akwarium Powstało w maju 2009r. Aqua Medic Percula 120 z gięta szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam


Prawie 500L Oceanu :) Akwarium Powstało w maju 2009r. Aqua Medic Percula 120 z gięta szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pleczus przejedz sie do Krakowa masz tam cztery sklepy sklepy i pelny wybor dostawy co tydzien , dwa.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem dziekuje za informacje, ale bylem w IAM i na Tatarskiej i sa swiezo po frachcie i wolalbym jeszcze chwile poczekac zeby padlo co mialo pasc a, nie u mnnie :bump1


Prawie 500L Oceanu :) Akwarium Powstało w maju 2009r. Aqua Medic Percula 120 z gięta szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam


Prawie 500L Oceanu :) Akwarium Powstało w maju 2009r. Aqua Medic Percula 120 z gięta szyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.