Skocz do zawartości
Swirlej2

Zlapalem wene :D

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znowu zlapalem wene do pisania postow na forum , ale biorac pod uwage sluszne powiedzenie "veritas odium parit " co znaczy "ustępliwość rodzi przyjaciół, szczerość – wrogów"

To wole sobie przymknac usta ,troche was pocyztac i wyciagnac swoje wnioski , bo chyba was polubilem ;) hehe

pozdrawiam swirlej


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niesluchaj tego co mowia inni , miedzy innymi nasz pan przebrany psychiater z tego forum , ktory wystapil tylko raz hyhy , i wiem kto to byl ;)

Niniejszym wszystkim oswiadczam ze ;

- nie pale

- nie pije

- nie cpam

- bardzo malo uzywam bo duzo czytam i nie mam czasu nawet w nocy:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:))

Zbigniew...kurcze ty jestes "3 x NIE".....w jednym filmie taki koles sobie tak na murku napisal....(bo saiad mial 3x TAK)...:)

ale napic sie trzeba od czsu do czasu...;)...cholesterol obnizyc..i pare tam jeszcze innych....noi dzial rozkurczowo tez...:)))

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehe , lubie ten film :)

Nie stety wypic nie moge , mam uczulenie na alkochol odrazu sie dusze , trzese caly , serce zbiera obroty do 300 uderzen na minute , jednym slowem szpitalka ;)

Podobnie reaguje na kofeine , takze musze uwazac tez czy jakies produkty nie zawieraja ktoregos z tych skladnikow.

Jak mialem te 20 latek to pilem rowno , malo powiedziane , pol roku pracowalem w rozlewni piwa w Czechach , pozniej cos sie z organizmem porobilo i sie wsciekl :) nie moge pic ani kropli nawet na Sylwestra , wyobraz sobei jakie to wkurzajace !

No ale ja juz swoje wypilem :)

Mnie zeby wykonczyc to nie potrzeba cyianku , setka wodki , do szpitalki nie dowiesc i na rano sztywny :) w 100%


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.