Skocz do zawartości
Nemo7

Gdzie najlepiej się wybrać żeby nacieszyć oczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać czy są na śląsku jakieś duże sklepy, oceanaria albo jakieś wystawy z akwarystyką morską gdzie można się przejechać i pooglądać. Za jakieś czas chce się wyprowadzić na swoje mieszkanie i planuje namówić moją druga połówkę na takie akwarium. Kiedyś tu już przesiadywałem trochę z kolega "Peniek" (wole nie ryzykować z odmianą) nawet zrobiliśmy plan całego akwarium. Gdzie najlepiej się wybrać aby nakarmić oczy dużą ilość rafy koralowej i jej mieszkańców ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej porozmawiaj z właścicielem jakiejś rafki,o ile dobrze pamiętam to jest ktoś z Jaworzna.

Poz.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wolał bym nie pchać się nikomu do domu. Wiesz trochę to krępujące i poza tym chciałem to wpleść w sobotnią wycieczkę z moją dziewczyną jedziemy do Parku Miniatur i chciałem zahaczyć o coś z akwarystyką morską przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie jest stała wystawa,ale nie jeden w domu ma ładniejszy zbiornik.

W Krakowie masz parę sklepów i Zabrze i oczywiście w Krakowie jest ładny zbiornik w Macdonald.


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem pomiędzy Krakowem, a Zabrzem także to kwestia tego gdzie doradzicie najlepszy do odwiedzenia sklep czy wystawę. :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akwarium świetne jakieś warte uwagi miejsca możecie jeszcze polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miedzyzdrojach maja wystawe z oceanarium, etc. zdaje sie 50 tysiecy litrow. rekiny i rybki, co chcesz, ale korali nie maja :(


100x50x50. 250 litrow,sump 128 l. 150W HQI + 78W T5 actinic blue. odpieniacz AM Turboflotor 1000 BLUE, cyrkulacja 10000 l/h + obieg. skała (40kg) w wodzie od 21 marca 2009

KUPIE SZCZEPKI SPSOW - WARSZAWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapisze sobie i w jakiś deszczowy dzień się wybiorę. :( Najlepiej by było w jakimś sklepie gdzie jest duża różnorodność. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/img]


akwarium 30l, aquael turbinowy 250l/h, Grzałka 25 W,3kg skałki wapiennej, 4 kg żwirku koralowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu, w starym zoo jest sporo morszczyzny :(


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.