Skocz do zawartości
darekkuku

płacisz wysokie rachunki za prąd????można taniej!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mieszkam w mieszkaniu w bloku i odkąd mam akwa morskie słono płace za prąd,ale dowiedziałem sie ,że można założyć licznik dwutaryfowy z tanimi weekendami.pojechałem do elektrowni złożyłem stosowne podanie (nic nie kosztuje)i po kilku dniach przyszedł pan który zmienił mi licznik.to było miesiąc temu ,a rachunki przychodzą co dwa ,więc za miesiąc wszystko będzie jasne!!! ale już dziś widzę ,że zużycie prądu rozkłada mi się mniejwięcej po połowie jest tylko jeden myk ,trzeba zużyć min 5000KW w roku ,jeżeli będzie mniej to trzeba będzie różnicę wyrównać.za miesiąc dam znać ile wyszło taniej

pozdrawiam darekkuku


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda firmy energetyczne nie kotre maja taryfe weekendową ale trzeba pamietac ze wtedy 1 taryfa jest drozsza i miec zuzecie minium stosunek pierwszej do drugiej 1 do 3/4 zeby nie dostac w plecy a opłacalnosc jest przy stosunku 1 do 1 i w zwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba to policzyc, ale jak ktos jest caly dzien w pracy to powinno sie oplacac. Wiecie od ktorej godziny jest juz nocna taryfa?


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga taryfa jest od 14-16 i 22-6 rano i weekend od 14 w sobote do 6 rano w niedziele


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum "najmniejsze" rachunki za prąd to chyba płaci posiadacz "piko" rafy alexw200 :-)) Kurcze w takiej "piko"rafce to mozna pływać ;)

Ja az sie boje jak uruchomie moje nano, chyba rodzice mi nie dadzą spokoju przez rachunki za prąd :)


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie ;) Czyli w jednym pokoju jest akwa a w drugim "nano" mennica na oplaty;))


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.