Skocz do zawartości
baddboy

Warszawa_morszczaki

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zaczynam z akwarystyką morską i chętnie skorzystałbym z doświadczenia i dobrych rad Koleżeństwa w Warszawy i okolic. Forum oczywiście jest bardzo przydatne ale rozmowa bezpośrednia/ szybka pomoc lub rada z pewnością byłaby przydatna. Czy są może jakieś spotkania/zjazdy "morszczaków" w stolicy?

pozdrawiam


baniak 240 l 120x40x50, oświetlenie 4x54 W Hagen Glo, odpieniacz deltec MCE 600, pompy 2xJVP102

Przyjmę szczepki:-)

Link do filmu mojego akwa: http://www.youtube.com/watch?v=qgd-gT1iVWU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie, ale można by było jestem za, wielkim zwolennikiem jestem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nono przydalo by sie cos zorganizowac.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby coś takiego wypaliło to najpierw Warszawiacy powinni się zadeklarować kto ew. by się pisał na cykliczne, kwartalne albo miesięczne, spotkania.

Dobrze by było organizować takie spotkania w miejscu w którym by był np. rzutnik. W sumie po wakacjach to dobry czas. Może ktoś gdzieś był i ma zdjęcia, chciałby je pokazać i coś opowiedzieć. Nie musi to być od razu jakaś mega impreza ale żeby się też nie okazało że będzie tylko organizator i prelegent. ;) Termin z miesięcznym wyprzedzeniem powinien wystarczyć.

Dobrze by było aby administrator forum wydzielił mały pasek na stronie głównej na taki terminarz spotkań w całej Polsce, króciutko - miejscowość, data (w formie hiperłącza) a wątki dotyczące konkretnych spotkań w dziale "Zloty, spotkania" podpiąć do góry lub wyszczególnić w inny sposób np. kolorem, caps lockiem. Ostatnio oglądałem ten dział i taki lekki bałagan tam panuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby wg mnie skorzystać z uprzejmości któregoś ze sklepów z morszczyzną i tam mniej lub bardziej cyklicznie się spotykać w określone dni, coby zarówno pogadać sobie jak i ciekawe stworzonka pooglądać... Bo pewnie jakby się już utarły jakieś określone dni to i może zamiejscowym by się udało dotrzeć...


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję, żeby nie wyważać otwartych drzwi, tawernę "Tuż za horyzontem". Tym bardziej, że odbywają się tam czasami spotkania wędkarzy więc obsługa jest przyzwyczajona do różnych myków typu zestawianie stolików. http://www.tuzzahoryzontem.pl/

Na miejscu jest rzutnik, wystarczy tylko przynieśc laptop.

A żeby termin nie rywalizował z żadnym wydarzeniem proponuję np. ostatni czwartek miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...nigdy do tej pory nie uczestniczyłem w takich spotkaniach, ale chętnie bym przybył:-) o ile jeszcze kilka osób się znajdzie.

pzdr


baniak 240 l 120x40x50, oświetlenie 4x54 W Hagen Glo, odpieniacz deltec MCE 600, pompy 2xJVP102

Przyjmę szczepki:-)

Link do filmu mojego akwa: http://www.youtube.com/watch?v=qgd-gT1iVWU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie wpadne na takie spotkanie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peniek :

Ja chetnie wpadne na takie spotkanie.

Ja też jestem chętny i do Ciebie Peniek też wpadne i cały czas rozglądam się za sprzętem i wkrótce coś kupie ...


Nano Rafa Lido 120,LED 7x11W,Deltec MCE600,Koralia 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem chętny na tego typu spotkania, a kolegami z pewnego forum motoryzacyjnego spotykaliśmy się co tydzień;) co prawda teraz ze względu na powiększoną rodzinę jakoś tak czasu brak, ale jeden wieczór w miesiącu wygospodaruje na pewno.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może się na początek wprosimy do Tomka do E-rybki jakoś może w przyszłym tygodniu? Wstępnie proponuje czwartek kole godziny 17... Kto ma ochotę?


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ja odkopałem temat, to czuję się zobowiązany nadmienić, że czwartek z mojego punktu widzenia, jest jak najbardziej w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czwartek przyszłego tygodnia czyli 10.09.2009 ;)


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem czy mi czwartek pasuje, ale zrobie wszystko żeby być;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się chętnie pisze na ul. Grochowską 324/9? o 17.00???

p.s. o ile Ojciec mnie zastąpi bo na 18.00 mam spotkanie organizacyjne w drugiej robocie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clappingniestety dla mnie godziny wcześniejsze niż 19 odpadają, muszę zarabiać na rodzinę która na dniach się powiększy:-)


baniak 240 l 120x40x50, oświetlenie 4x54 W Hagen Glo, odpieniacz deltec MCE 600, pompy 2xJVP102

Przyjmę szczepki:-)

Link do filmu mojego akwa: http://www.youtube.com/watch?v=qgd-gT1iVWU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak panowie zapisy robimy coby było wiadomo co i ilu nas bendzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może to być godzina 18.00 i może się troszkę przeciągnąć. Trzeba by poprosić tego do którego się wpraszamy o zdanie co do czasu jaki tam możemy spędzić ;)


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Wejdziecie do sklepu na godzinę i co później? Już abstrahując od tego, że w sklepie nie ma warunków na takie spotkanie.

Ja dałem propozycję spotkania na gruncie neutralnym i w odleglejszym terminie, żeby więcej osób się tym zainteresowało i zaplanowało czas. Będzie chciał sklep zrobić sobie spotkanie na swoją promocję to proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze sklep to nie najlepsze miejsce na takie spotkanie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W e rybie są 2 fotele...

Może jakiś pub? Przy grochowskiej 324 chyba jest jakiś lokal na rogu obok erybki... Tylko ze tam zwykle ostre dicho leci...

Można zrobić taż żeby spotkać się przy grochowskiej 324 a potem uderzyć do jakiegoś lokalu albo parku...

Ja się pisze na 100% >> chyba że następnego dnia wypadnie mi jakieś zaliczenie [sesja arrrrrrr!]

pozdr


POZDRAWIAM WAS!

2 Roślinne 100 l > Marsilea Hirsuta, Lilaeopsis New Zeland, Utricularia graminifolia, Glossostigma, hemianthus cuba, Hemianthus micranthemoides

Morskie 200 l

5 morskich kotników dla larw po 20 l każdy, koników morskich jak psów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną miejscówką jest Pizza Hut przy trasie toruńskiej, są przyzwyczajeni do spotkań miłośników różnych rzeczy,wiec większa grupa,która przyszła pogadac nie robi na nich wrażenia.

co Wy na to?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.