Skocz do zawartości
balon

JoesJuice instrukcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma ktoś może instrukcje do JoesJuice bo niechcący wyrzuciłem,albo może napisać jak to sie stosuje...?Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wstrzyknac bezposrednio w ukwiala.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w/g opisu na pudelku:

rozrobic 3-5 kropli w wodzie osmotycznej; niestety nie pisza ile tej wody, ja to robie "na oko" 5 kropli na 3ml;

podawac: przy wylaczonych pompach jak najblizej, najlepiej "w paszczu" :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. ,dziękuje za info :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się potrenuje to można nawet wsunąć ukwiałowi "w paszczu" koniec igły i wtedy wstrzyknąć "niespodziankę" :googleye byleby delikatnie to robić - nie starać się od razu wbić z odległości tylko najpierw mu podsunąć między "wąsiska" i troszkę pomacać - to pomyśli że to papu i nawet będzie próbował chwycić, wtedy ustawiamy centralnie i ognia :tongues

edit: tak gwoli ścisłości, ja to robiłem ze stężonym roztworem soli (też działa)


250 L obecnie drzemie i czeka na lepsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

balon jak chcesz to moge ci skana podesłać ale przedmówcy chyba już wszystko wyjaśnili :googleye


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a ma moż ektoś trochę JJ do sprzedania? Muszę powalczyć u siebie z aptazją a nie chcę całej butelki kupować. Chętnie odkupie trochę


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#204344 pooh :

w/g opisu na pudelku:

rozrobic 3-5 kropli w wodzie osmotycznej; niestety nie pisza ile tej wody, ja to robie "na oko" 5 kropli na 3ml;

podawac: przy wylaczonych pompach jak najblizej, najlepiej "w paszczu" :)

w instrukcji jest napisane : "add 3-5 of reverse osmosis water to slightly dilute", wiec nie JJ do wody tylko wode do JJ trzeba dodac.

EDIT : w dole strony jest parę informacji o JJ : http://www.reefpedia.pl/index.php?title=Aiptasia_sp


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.